Systemy od Coherent Polska zdobyły tytuł Kobiecej Marki Roku

Firma Coherent Polska działa od 1993 roku i od tego czasu dostarcza najwyższej klasy urządzenia do medycyny estetycznej i kosmetologii. Jest wyłącznym dystrybutorem Lumenis na terenie Polski, a jednym z ich flagowych produktów tej firmy jest legendarny laser do trwałej depilacji, LightSheer. Dzięki swojemu doświadczeniu, mogą dobrać ofertę optymalnie dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego gabinetu. Ich działalność obejmuje również wypożyczanie sprzętu, serwis oraz szkolenia.

Oferują innowacyjne systemy do odnowy skóry twarzy i ciała:

SygmaLift jest idealnym rozwiązaniem dla osób chcących ujędrnić i odmłodzić swoją skórę, bez ingerencji chirurgicznej, czy ostrzykiwania. Ten unikalny system łączy działanie zogniskowanych ultradźwięków o wysokiej intensywności (HIFU) z zimnym laserem biostymulacyjnym o długości fali 635 nm.

Zabiegi Sygmalift są przyjemne i bezbolesne, dające rewelacyjne rezultaty już po jednym seansie terapeutyznym. Innowacyjne zastosowanie zimnego lasera, dodającego skórze blasku, podkreśla dodatkowo efekty remodelingu i liftingu, osiągniętego za pomocą zogniskowanych ultradźwięków. Finalny efekt to widoczne odmłodzenie skóry, redukcja zmarszczek i poprawienie owalu twarzy poprzez zniwelowanie m.in. „drugiego podbródka”. Wspomniane wyniki, widoczne bezpośrednio po pierwszym zabiegu, pogłębiają się w ciągu 40 dni, a po wykonaniu całej serii uzyskuje się spektakularny oraz bardzo trwały efekt terapeutyczny. Oprócz tradycyjnego zastosowania HIFU w obrębie twarzy jak wygładzanie zmarszczek, lifting i modelowanie owalu twarzy oraz odświeżenie skóry, możliwe jest wykorzystanie dodatkowej głowicy do ciała, pozwalającej na redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu, a także poprawę napięcia skóry na większych partiach.

Zastosowana kombinacja trzech głowic działających na różne obszary, zapewnia bezpieczne i bezbolesne wykonywanie zabiegów, bez ryzyka uszkodzenia tkanek, przy jednoczesnym osiąganiu świetnych rezultatów.

Zabiegi Sygmalift ze względu na ich przyjemny i relaksujący charakter cieszą się dużym zainteresowaniem klientek w każdym wieku.

New ScreenDensity  kopiapng

EndyMed 3Deep to pierwsze urządzenie wykorzystujące fale radiowe RF, które działają na trzech różnych głębokościach. Trzy niezależnie zasilane pary elektrod, działające w oparciu o opatentowaną technologię kontroli fazy fal radiowych, dostarczają maksymalną energię do skóry właściwej, przy minimalnym nagrzaniu naskórka i dyskomforcie z tym związanym.

Dzięki innowacyjnej technologii uzyskano znacznie lepsze i dłużej utrzymujące się efekty, przy jednoczesnym skróceniu czasu zabiegu. System EndyMed oprócz głowic emitujących fale radiowe, posiada także głowicę z podciśnieniem, przeznaczoną do niszczenia tkanki tłuszczowej i redukcji cellulitu na większych partiach ciała oraz głowicę z radiofrekwencją mikroigłową przeznaczoną m.in. do powierzchniowego wygładzania skóry oraz niwelowania blizn. Dzięki uniwersalności głowic zabiegowych i różnorodności rozwiązań, system EndyMed jako jedyny posiada możliwość wykonywania synergistycznych zabiegów korygujących kilka problemów podczas jednej sesji.

EndyMed 3 Deep zapewnia nie tylko wysoką skuteczność zabiegową, ale również komfort i bezpieczeństwo pacjenta. Szereg zabezpieczeń zapobiega przegrzaniu skóry. System na bieżąco monitoruje impedancję skóry, automatycznie dostosowując moc podczas zabiegu. Lekkie głowice o ergonomicznym kształcie sprawiają, że zabieg nie jest męczący, a intuicyjny interfejs jest przyjazny zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych użytkowników. 
nastroneartjpg

http://coherent.com.pl/


na_stronejpg