SULPHUR ZDRÓJ wyróżniony Kobiecą Marką Roku!

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne SULPHUR ZDRÓJ z Buska Zdroju produkuje leki od roku 1994. Ideą przeświecającą powstaniu firmy było stworzenie alternatywy dla pacjentów nie mających możliwości leczenia sanatoryjnego. Jednym z niekwestionowanych hitów wśród ich dermokosmetyków jest nagrodzony Tytułem Kobiecej Marki Roku, MINERALNY KREM SIARCZKOWY Z WITAMINĄ A DO TWARZY I CAŁEGO CIAŁA 115 G.

kremjpg

Na początek trochę informacji o Mineralnym kremie siarczkowym:
Mineralny krem siarczkowy opracowano wykorzystując 200 letnie doświadczenia w leczeniu wodami siarczkowymi chorób reumatycznych i chorób skóry.
Krem siarczkowy zawiera w swoim składzie cenne, aktywne składniki mineralnych wód siarczkowych z uzdrowisk Busko-Zdrój i Solec-Zdrój. Skuteczność wód siarczkowych została udowodniona w leczeniu chorób skóry (takich jak: łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, łojotokowe zapalenie skóry) jak i chorób reumatycznych.
Działanie kremu zostało potwierdzone zarówno w badaniach aplikacyjnych jak i specjalistycznych badaniach aparaturowych. Stosowanie mineralnego kremu siarczkowego:

*Wyraźnie poprawia nawilżenie skóry
*Natłuszcza wzmacniając naturalną, ochronną barierę lipidową skóry
*Zmniejsza szorstkość i reguluje proces złuszczania naskórka
*Wygładza, ujędrnia i uelastycznia skórę poprawiając jej wygląd
*Lekko wyrównuje koloryt skóry zmniejszając widoczność rozstępów
*Krem szybko się wchłania, długo działa i poprawia ogólną kondycję skóry

Natłuszcza skórę wzmacniając jej naturalną barierę lipidową. Pomiary aparaturowe wykazały, że natłuszczenie skóry po 5h od aplikacji kremu wynosiło średnio 122 µg/cm2 (od 105 do 136 µg/cm2) co stawi około 62% natłuszczenia w stosunku do poziomu po jednej godzinie od aplikacji.
Pozostawał długo na skórze, tworząc na niej wyraźną osłonę. Pomiary aparaturowe wykazały, że krem siarczkowy w równomiernym czasie wchłaniał się w naskórek tworząc na jego powierzchni stabilną osłonę która po 5h od aplikacji wynosiła 122 µg/cm2 – średnio 62% w stosunku do poziomu natłuszczenia skóry po 1h od aplikacji.
Stabilnie nawilżał skórę. W badanej grupie nawilżenie skóry wzrosło już w pierwszej godzinie od aplikacji kremu (średnio o 54%) utrzymując się na wysokim, stabilnym poziomie, średnio po pięciu godzinach od aplikacji o 34% wyższym od nawilżenia początkowego.
Poprawiał wygładzenia powierzchni naskórka. Po trzech tygodniach stosowania kremu siarczkowego wygładzenie naskórka mierzone w funkcji zagłębień powierzchni występujących na badanym obszarze skóry wzrosło u wszystkich badanych średnio o 16% dla skóry ciała w obszarze występowania rozstępów i o 22% dla skóry twarzy. Poprawa jędrności, elastyczności i plastyczności skóry. Po trzech tygodniach stosowania badania wykazały poprawę parametrów biomechanicznych skóry.

Udało nam się zdobyć opinię od jednej z Klientek stosujących mineralny krem siarczkowy z witaminą A. Oto jej opinia: 

"Na samym początku powiem Wam, że jestem pod wrażeniem składu. Może nie całego ale wody która zawiera prawdziwe minerały. Jest to solanka siarczkowa z uzdrowiska Busko Zdrój - Solec Zdrój. W swoim składzie zawiera znaczne ilości siarki jak i innych pierwiastków.

krem1jpg

Krem zamknięto w plastikowej butelce z pompką. Plus za wygodę i higienę podczas użycia gdzie nie muszę paprać się w kremie paluchem, a jedynie wycisnąć jego odpowiednią ilość i wmasować w twarz lub w ciało. Tak, tak... Krem można stosować na twarz i na ciało szczególnie na miejsca dotknięte rozstępami.
Zacznijmy od zapachu. Krem ma ładny i delikatny zapach, który mimo mojego wrażliwego węchu nie przeszkadza mi. Jego konsystencja jest gęsta i tłusta. Doskonale się sprawdził podczas zimy gdzie dał dodatkową warstwę ochronną oraz bardzo dobrze współgrał z makijażem. Nie rolował się ani nie powodował świecenia.
Moja skóra na twarzy nie akceptuje wszystkich kremów. Większość ją spina i ściąga a ten dermokosmetyk ukoił ją i nawilżył. Używając go już nie czułam tego okropnego napięcia i naciągnięcia skóry, a doskonałe nawilżenie. Kremem potraktowałam również kilka razy moje piersi, dekolt i dłonie z którymi cały czas mam problem stosując te okropne płyny do mycia naczyń i sprawdził się świetnie! Nawilżył je i poradził sobie z nadmierną suchością i szorstkością.

Tak jak mówię stosowałam go na piersi które są objęte rozstępami. Jednak nie zaobserwowałam redukcji rozstępów. To co zauważyłam do doskonałe nawilżenie skóry, napięcie i lekka poprawa jędrności. Myślę, że dłuższe stosowanie przyniosłoby lepsze efekty.
W składzie tego kremu mamy glicerynę, wazelinę.. Ale mamy też dodatki olei co dla mnie jest świetnym rozwiązaniem np. mango, shea, oraz woski.
Dodam że krem jest bardzo wydajny, a cena bardzo umiarkowana gdyż kosztuje 25 zł.
Jest to produkt naprawdę godny polecenia.
Jeżeli chciałybyście kupić taki krem to możecie na stronie producenta zobaczyć pełną listę aptek i sklepów.
Najprostszym rozwiązaniem jest pójście do apteki i poproszenie o ten kosmetyk. Jednak gdy go nie będzie to dana apteka na pewno na Waszą prośbę go sprowadzi i już na następny dzień będziecie mogły się nim cieszyć!" 

Magdalena z Radomia

http://sulphur.com.pl/

na_strone__jpg