Sukces w liczbach, czyli Kancelaria BOOLSKA.PL i kobieca strona rachunkowości!

Kancelaria prawno-podatkowa BOOLSKA.PL sp. z o.o. to prawdopodobnie jedyna, różowa kancelaria. Ale wyróżnia się nie tylko kolorem. Kompleksowe podejście do klienta to zdecydowany atut kancelarii, która ma stać się powiernikiem spraw i prawą ręką w trakcie dalszego rozwoju wielu biznesów. W kancelarii bowiem możesz dodatkowo skorzystać z adresu wirtualnego, kupić gotową spółkę czy wynająć salę konferencyjną.  S8jpg

Niewątpliwie naszą mocną stroną jest wyprowadzanie zaległości podatkowych  a także profesjonalna, rzetelna, bieżąca obsługa księgowa. Bronimy też twardo praw naszych klientów przed organami podatkowymi, co w dzisiejszych czasach jest niemałym wyzwaniem.


Uważamy, że profesjonalnie   świadczone usługi prawno-podatkowe mogą nie tylko przyspieszać rozwój ale także chronić firmy przed przeciwnościami losu i rynku. Wiemy, że przedsiębiorcy starają się optymalizować koszty i maksymalizować zyski. Nasze działania często pokazują na czym warto oszczędzić oraz co zrobić aby koszt mógł stać się inwestycją. 

s7jpg
Tworząc ideę „kobiecej strony rachunkowości” pokazujemy, ze to właśnie my, kobiety świetnie odnajdujemy się wśród przepisów podatkowych, potrafimy stawić czoła najtrudniejszym wyzwaniom i stanowimy podstawę sukcesu firmy.


Dołącz do grona naszych, zadowolonych klientów i bądź spokojny o swoją firmę. W biznesie nie zawsze jest różowo. U nas jest różowo codziennie! :) 

Serdecznie zapraszamy do współpracy. 

BOOLSKAPL - Logo - 400jpg

Warszawa-Wilanów, Al. Rzeczypospolitej 17/30 oraz Słupno koło Marek, ul. Norwida 4
e-mail:  biuro@boolska.pl, tel. 535 90 70 90

Więcej informacji na stronie: www.boolska.pl