SUGAR™: Moda dla Niezależnych i Pewnych Siebie Kobiet


Sugar™: Słodycz i Pokusa na miarę Cukru

Marka Sugar™ przynosi na rynek modę, która jest równie przyjemna w użytkowaniu jak słodycz cukru, ale także pełna zmysłowych pokus. To marka premium, która stawia sobie za cel dostarczanie wyjątkowych produktów wysokiej jakości. Sugar™ to połączenie najgorętszych trendów z ponadczasową klasyką.

sugar_sens_1981_Easy-Resizecomjpg

Sugar™: Dbałość o Detale i Środowisko

Co wyróżnia Sugar™ spośród innych marek? To dbałość o detale, która sięga znacznie głębiej niż tylko estetyka. Wszystkie produkty marki Sugar™ są pieczołowicie zaprojektowane i wykonane, aby zapewnić nie tylko wyjątkowy wygląd, ale także wygodę i trwałość. Dla Sugar™ moda to nie tylko ulotna chwila, to inwestycja w styl, który przetrwa wiele sezonów.

Sugar™ praktykuje zrównoważoną i świadomą produkcję. Większość materiałów i dodatków pochodzi od polskich producentów oraz z Włoch. Marka stawia przede wszystkim na jak najlepsze parametry użytkowe. Wybierają często surowce naturalne, a w przypadku syntetycznych (na przykład koronki), tylko te, które już zostały wyprodukowane i w dokładnie takim metrażu jaki jest potrzebny do produkcji. To podejście pomaga ograniczyć negatywny wpływ na środowisko naturalne.

sugar_sens_3212_Easy-Resizecomjpg

Sugar™: Sztuka Polskiego Krawiectwa

Sugar™ nie tylko projektuje swoje ubrania w Polsce, ale także szyje je wyłącznie w zaprzyjaźnionych polskich szwalniach. To miejsca, gdzie praktykuje się tradycyjne krawiectwo, co gwarantuje, że produkty Sugar™ są nie tylko modne, ale też trwałe. Każda szwalnia jest odwiedzana osobiście, by potwierdzić warunki pracy zgodne z najwyższymi standardami.

sugar_sens_3584_Easy-Resizecomjpg

Sugar™: Słodycz dla Zwierząt

Obecne w sesjach marki psy i koty nie znalazły się tam przypadkowo. Marka Sugar™ wierzy, że dobro trzeba przekazywać dalej, dlatego część swoich dochodów przeznaczają na wsparcie schronisk dla bezdomnych zwierząt. To ich sposób na osłodzenie im życia.

sugar_sens_4144_Easy-Resizecomjpg

Sugar™: Dla Kobiet Z Klasą

Kim jest #sugarwoman? To kobieta sukcesu. Niezależna, pewna siebie, która wie, czego chce i jak to osiągnąć. W życiu codziennym łączy pracę z wypoczynkiem, a marka Sugar™ adresuje wszystkie jej potrzeby garderobiane i bieliźniane.

sugar_sugarstore 5_Easy-Resizecomjpg

Sugar™: Kolekcja Celebrująca Kobiecość

Kolekcje Sugar™ odzwierciedlają charakter marki. Są przede wszystkim bardzo kobiece, bo dla tej marki kobiecość jest wartością samą w sobie. Można to zauważyć w każdym ich produkcie, zwłaszcza w bieliźnie.

Marka projektuje kompletne kolekcje, które pozwalają klientkom tworzyć „total look Sugar™”. W asortymencie marki Sugar™ znajdziecie wszystko, czego potrzebuje nowoczesna kobieta: od bielizny sportowej i tej bardziej romantycznej, przez wygodne dresy z bawełny organicznej, sukienki codzienne i wieczorowe, aż po ciepłe płaszcze z wełnianego misia.

sugar_sugarstore 6_Easy-Resizecomjpg

Sugar™: Gdzie Kupić?

Sugar™ prowadzi swój własny sklep internetowy pod adresem sugarstore.pl. To idealne miejsce, aby odkryć pełną gamę produktów marki. Oferta marki Sugar™ dostępna jest również na platformie MODIVO obok wielkich światowychmarek. Na zakupy stacjonarne zapraszamy do butików partnerskich marki- Na Dobranoc w Domach Mody Klif w Warszawie oraz w Gdyni.

sugar_sugarstore 17_Easy-Resizecomjpg

Sugar™: W Świetle Reflektorów

Sugar™ nie tylko projektuje i sprzedaje swoje produkty, ale także angażuje się w różne wydarzenia i inicjatywy społeczne. Marka bierze regularnie udział jako wystawca w targach B2C i B2B. Dodatkowo, Sugar™ aktywnie uczestniczy w inicjatywach społecznych, takich jak charytatywny pokaz mody "Gwiazdy dzieciom". Pod koniec roku spotkamy się z marką Sugar™ również na naszej gali, gdyż zostali laureatem plebiscytu "Kobieca Marka Roku 2023".

sugar_sugarstore_paszcz_zermatt_spodnie_koszula_Easy-Resizecomjpg

Katarzyna Demidowicz: Dusza Marki Sugar™

Założycielką, właścicielką i projektantką marki Sugar™ jest Katarzyna Demidowicz, a marka powstała z potrzeby serca i została oparta na jej kluczowych wartościach: wolności, szacunku i kobiecości. Połączenie kompetencji biznesowych z miłością do mody przyniosło sukces marki Sugar™.

Sugar™ to marka modowa, która nie tylko oferuje wyjątkową odzież i bieliznę, ale także wartości, które wpisują się we współczesne oczekiwania klientek. To połączenie piękna, jakości i odpowiedzialności społecznej. Dla Sugar™ moda to nie tylko przelotny trend, to sztuka wyrażenia siebie i docenienia piękna kobiecej siły i niezależności. Odkryj Sugar™ i dołącz do społeczności #sugarwoman - pewnych siebie i stylowych kobiet, które wiedzą, czego chcą.

sugar_sugarstore_valley_black_Easy-Resizecomjpg

Więcej na: https://sugarstore.pl/