Stroje kąpielowe Self Collection - dla każdej z nas!


Self Collection jako producent strojów kąpielowych może pochwalić się ponad 26-letnim doświadczeniem w projektowaniu strojów kąpielowych, w ich asortymencie znajdują się konstrukcje na niemal wszystkie potencjalne kształty, zarówno dla Pań o filigranowej sylwetce, małym i dużym stosunkiem talii do biustu, dla Pań o większym brzuszku, a nawet dla kobiet po mastektomii.

2jpg

Od 15 lat Self Collection specjalizuje się w produkcji kostiumów kąpielowych full-cup, posiadają dedykowany zespół projektantów w tej dziedzinie. Tworząc kolekcje stawiają na najmodniejsze wzory i kolory, a także na modele klasyczne.

3jpg

Produkty powstają w Polsce, w wysoko wyspecjalizowanych szwalniach, które posiadamy od wielu lat, przy użyciu najwyższej jakości europejskich materiałów, we współpracy z włoskimi projektantami. Od wielu lat Self Collection jest jednym z największych odbiorców tkanin włoskich Carvico-Jersey Lomellina w Europie Wschodniej. Produkty są dostępne w ponad 30 krajach na całym świecie.

4jpg

Ich misją jest dostarczanie najwyższej jakości produktów z najlepszymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnych cen, tak aby panie noszące nasze stroje kąpielowe mogły jak najlepiej zaprezentować swoje piękno, niezależnie od wyzwań związanych z sylwetką czy budżetem.

6jpg

Więcej na: https://www.self-collection.com/index.html