Stanislawska Kobiecą Marką Roku 2019!

logo Stanislawskapng

Stanislawska to marka osobista stworzona z pasji do piękna, rozwoju, dzielenia się wiedzą i chęci sięgania po kolejne biznesowe osiągnięcia. Stoi za nią wyjątkowa osoba, wykładowca akademicki i szkoleniowiec – Żaneta Stanisławska. Współczesna kobieta sukcesu, która przez lata zdobyła ogromne doświadczenie w branży beauty, by teraz wspierać jej rozwój. Marka osobista Stanislawska powstała w wyniku obserwacji dynamicznego rynku kosmetycznego, który wymaga nieustannego poszerzania kompetencji i dążenia do wysokiej jakości usług. Właśnie taka idea jej przyświeca – dostarczanie eksperckiej wiedzy branżowej, marketingowej oraz z zakresu zarządzania firmą, by wspierać kobiecą przedsiębiorczość i rozwijać środowisko beauty.

Pani Żaneta to uosobienie silnej kobiety. Ma ogromną pasję, wytrwale dąży do celów i taką właśnie postawę wspiera w swoich odbiorcach. Wychodzi naprzeciw ich potrzebom, przekazując wiedzę na różne sposoby – poprzez organizację szkoleń kosmetycznych – zarówno stacjonarnych, jak i online – e-booki, webinary czy wpisy na blogu. Dzięki temu jej markę osobistą pokochało wiele kobiet w Polsce i na świecie.

Marka Stanislawska niewątpliwie przyczynia się do rozwoju branży beauty, jest inspiracją i motywacją w dążeniu do celów. Oferowane kursy i porady pomagają wielu kobietom w skutecznym prowadzeniu i promowaniu swoich firm.

Co łączy markę Stanislawska i kobiety? Nieustanny rozwój i pasja do piękna!

https://stanislawska.pl/

IMG_1827JPG