Serum INVEO nagrodzone tytułem Kobieca Marka Roku!

logopng

Coloris Sp. z o.o. to producent kosmetyków, który kreuje, rozwija oraz sprzedaje kosmetyki pod swoimi markami oraz markami klientów. Specjalizuje się w produkcji kosmetyków przeznaczonych do depilacji, pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci oraz ciała.

logo_infeo_v2png

Coloris stworzył markę INVEO, która zawiera specjalistyczne kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji oraz stylizacji brwi i rzęs. Wiodącym produktem marki jest Hypoalergiczne Serum INVEO przeznaczone do pielęgnacji przerzedzonych, krótkich i wypadających rzęs, stymulujące ich naturalny wzrost.

Tytuł Kobieca Marka Roku - Klasa i Styl, edycja 2017 otrzymało hypoalergiczne serum do rzęs rewitalizujące i pielęgnujące.

inveojpg

Produkt powstał na bazie składnika wykorzystywanego w leczeniu schorzeń oka. W badaniach aplikacyjnych, poza skutkiem leczniczym, zauważono znaczną poprawę kondycji rzęs. Przy długotrwałym stosowaniu leku (ponad 4 tygodnie) rzęsy były dłuższe, mocniejsze i ciemniejsze. Stąd też jego wykorzystanie w kosmetyce.

Preparat wzbogacony jest ekstraktem ze świetlika otrzymywanym z ziela świetlika lekarskiego Euphrasia Officinalis. Ekstrakt jest bogatym źródłem garbników, zawiera również glikozydy i kwasy fenolowe. Działa ściągająco oraz kojąco na wszelkiego rodzaju podrażnienia. Nawilża skórę i zmniejsza nadwrażliwość na światło. Łagodzi oznaki zmęczenia. Tonizuje oraz doskonale wygładza naskórek.

W celu uzyskania jak najbardziej delikatnego, nie drażniącego produktu, zastosowano w recepturze składniki pomocnicze używane również w kroplach do oczu.


www.coloris.biz

www.inveo.biz