SEAT ARONA - Kobieca Marka Roku 2018-Klasa i styl!

seat_logojpg

Wydajny, dynamiczny i mocno charyzmatyczny gracz w klasie crossoverów? SEAT ARONA!

SEAT_1jpg

Współczesne kobiety często muszą być w wielu miejscach jednocześnie. Spotkanie biznesowe, dom, praca, lotnisko, a późnym wieczorem kolacja na mieście. Na pomoc w radzeniu sobie ze wszystkimi obowiązkami wychodzi pierwszy crossover hiszpańskiej marki – SEAT Arona. Niewielkie gabaryty samochodu sprawiają, że jest nadaje się on idealnie do pokonywania miejskich tras. Arona stworzona jest dla ludzi, którzy wiedzą czego chcą. Gdziekolwiek jesteś, w mieście czy poza nim, dzięki Aronie możesz być zawsze gotowy na więcej.

Seat Arona zdobył prestiżowy tytuł Kobieca Marka Roku 2018 w kategorii Motoryzacja
- Najlepsze Auto dla Kobiet!
kmr_baner_logo_strona_2018png

Arona przekonuje swoją charyzmą i tym, że jest po prostu piękna! Prezentuje się jako pełna wrodzonej zgrabności i lekkości. Aerodynamiki dodają jej przetłoczenia boczne i wzdłuż linii dachu. SEAT dostarcza nam bogatą paletę predefiniowanych zestawów kolorystycznych, w które można „ubrać” swoją Aronę. Prawie 70 wariantów spersonalizowania samochodu? Cudownie!

ARONA 135_2jpg

Styl to nie wszystko. Równie ważne są bezpieczeństwo i wygoda. Z nową Aroną obawy przed samotnymi długimi podróżami odchodzą w niepamięć – ten samochód dba o bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów. System Rozpoznawania Zmęczenia na bieżąco analizuje reakcje kierowcy i jeśli trzeba – sugeruje odpoczynek.

ARONA 24_3jpg

ARONA 250_4jpg

Arona to crossover, który skonstruowany został na nowo opracowanej platformie MQB A0. Co to oznacza? Same korzyści dla kierowcy. Najważniejsze z nich to lepsze osiągi, a także niższe zapotrzebowanie na paliwo. Pojazd wyróżnia się zaskakująco wysokim poziomem dynamiki, która zapewnia wysoki komfort i ogromną radość z każdego przejechanego kilometra. Przyczynia się do tego nieduża masa oraz modyfikacje skrzyni biegów. W rezultacie średnie zapotrzebowanie na benzynę pozostaje na niskim poziomie wynoszącym 4,9 l/100 km.

ARONA 259_5jpg

Atmosferę jazdy poprawia system BeatsAudio™ - dzięki niemu można poczuć prawdziwą moc dźwięków. Rozładowana bateria w telefonie to też nie problem. W nowej Aronie umieszczony został inteligentny schowek, w którym indukcyjnie naładujesz telefon. Ponadto codzienne korzystanie z Arony ułatwiają: dostęp bezkluczykowy Kessy, czujniki deszczu i zmierzchu, asystent podjazdu, a także automatyczne wspomaganie parkowania.

ARONA 271_6jpg

ARONA 320_9jpg

Nowa Arona jest objęta aż 5-letnią gwarancją. Uwzględnia ona pokrycie kosztów napraw prowadzonych w Punktach Serwisowych SEAT z użyciem oryginalnych części przez okres 5 lat lub po przejechaniu łącznie 150 000 km. Z taką ofertą można być spokojnym!

Nie czekaj i zamów Nową Aronę dla siebie!

www.seat-auto.pl

www.seat-auto.pl/samochody/arona/opis.html

ARONA 287_6jpg

SEAT Arona10jpg

SEAT Arona11jpg