Przesłanie Maczfit: " Kocham siebie, dbam o siebie"!

Maczfit to catering dietetyczny z Wyborem Menu, który pozwala swoim klientom oszczędzać czas, samodzielnie zarządzać swoją dietą, jeść zdrowo i osiągać postawione cele. Wyróżniamy się restauracyjną jakością i wyglądem dań oraz najwyższymi standardami produkcji, które potwierdzone są międzynarodowymi certyfikatami jakości TUV i V-Label.

LRM_EXPORT_20190711_213102jpg


Jesteśmy wszędzie
 

W Maczfit stale rozwijamy się i poszerzamy ofertę, aby być gotowymi na zmieniające się i zróżnicowane potrzeby naszych klientów. Wdrażamy nowe rozwiązania, takie jak aplikacja mobilna, która umożliwia zamawianie posiłków z dowolnego miejsca i o każdej porze, pozwala na śledzenie postępów diety, przypomina o tym, że już czas zjeść kolejny posiłek. Jesteśmy dostępni w całej Polsce – nasze posiłki dowozimy do ponad 1500 miejscowości.

  DD5A1887jpg


Różnorodna oferta
 

Naszym celem jest dawanie klientom możliwości wyboru, dostosowania diety do swoich potrzeb i samodzielnego zarządzania swoim menu. Poza 12 zbilansowanymi programami dietetycznymi, które są bezpieczne dla osób z nietolerancjami pokarmowymi lub problemami zdrowotnymi, oferujemy Wybór Menu – czyli możliwość samodzielnego wybierania posiłków, niczym w restauracji. Każdego dnia nasze menu zawiera 25 różnych dań, z których każdy może skomponować swoją własną dietę. W ostatnim czasie wprowadziliśmy opcję Box2Box umożliwiającą zamawianie dowolnej liczby i rodzaju posiłków dla bliskich, dodawanie MaczShotów na odporność czy białkowych koktajli okołotrenigowych – dla aktywnych. A dla tych, którzy chcą oczyścić swój organizm mamy także dietę sokową – Detox Me.

  7E77BF5B-67C4-40B5-824B-06B4CE222CACJPG


Elastyczność wyboru

Szerokie możliwości, które oferujemy każdego dnia, czynią nas cateringiem, który każdy może dopasować do swoich potrzeb. Cenimy elastyczność i możliwość wyboru. Oferujemy klientom więcej czasu na hobby i dla rodziny. Nasze posiłki dowozimy bezpiecznie pod drzwi, co jest szczególnie ważne w obecnych czasach. A dodatkowy benefit, jakim jest Program Lojalnościowy, umożliwia zbieranie Maczcoinów i wymianę ich na darmowe dni diety. W Maczfit wiemy, co jest naprawdę ważne – nowy rok otworzyliśmy hasłem: „Kocham siebie, dbam o siebie”.

 Więcej informacji: www.maczfit.pl