Prowansalska Manufaktura Kobiecą Marką Roku 2018

Prowansalska Manufaktura powstała z myślą o wszystkich kobietach, które szukają nietuzinkowych, oryginalnych i najwyższej jakości dekoracji do swoich domów.

Wszystkie produkty zostały podzielone na kolekcje, tak aby każda ich klientka mogła wybrać kilka pasujących jej dekoracji, które będą ze sobą spójne, utrzymane w tej samej kolorystyce i z tym samym motywem przewodnim.

IMG_4692JPG

Wszystkie produkty oferowane przez Prowansalską Manufakturę są przez nich projektowane, a następnie z pasją i ogromną dbałością o najmniejszy detal ręcznie wykonywane w pracowni.

Do produkcji swoich wyrobów używają tylko naturalnych i najwyższej jakości składników.

Wszystkie elementy wykonane zostały z drewna bukowego lub sosnowego a następnie przez nich pomalowane naturalnymi, kredowymi farbami. Farby, których używają w Manufakturze są całkowicie bezpieczne, bezwonne i wykazują bardzo niska zawartość lotnych zanieczyszczeń- prawie trzykrotnie mniejszą niż dopuszczalna norma w UE.

7  kopiajpg

Misją Manufaktury jest:

Pomagać kobietom w doborze dekoracji, tak aby ich domy stały się miejscem ciepłym i przytulnym, którego nie chce się opuszczać i do którego z utęsknieniem się powraca.

Ich sklep: www.prowansalskamanufaktura.com

IMG_5434JPG