Program Permanentnie Piękna, czyli o sile dobrej woli w pomocy kobietom onkologicznym.

Program "Permanentnie Piękna" skierowany jest dla kobiet po chemioterapii. Obejmuje on rekonstrukcje brwi oraz brodawki piersiowej całkowicie za darmo. Pomysłodawczynią i autorką Programu jest Agnieszka Cepińska-Majewska, vice mistrzyni świata w makijażu permanentnym i właścicielka marki Maderm Esthetic nagrodzonej tytułem Kobieca Marka Roku/ Women’s Brand of the Year 2020

119028741_1470050859848141_8037059075758243410_njpg

W świecie dotkniętym problemem chorób nowotworowych Agnieszka Majewska wraz z zespołem Maderm Esthetic wychodzi naprzeciw! Ogólnopolski program "Permanentnie Piękna" skierowany jest dla kobiet po chemioterapii. Pomaga zrekonstruować brwi osobom, które straciły je w wyniku przyjmowania chemioterapii, tak aby znów mogły cieszyć się piękną oprawą oczu. Program obejmuje również rekonstrukcję brodawki piersiowej po przebytej mastektomii i rekonstrukcji piersi. Program zrzesza linergistów z całej Europy, które podejmują się jednej pigmentacji w miesiącu bezpłatnie, za przysłowiowy uśmiech.
32687898_250249458874533_1631292148831748096_ojpg

Kim jest założycielka Programu Permanentnie Piękna? Agnieszka Majewska jest także właścicielką MADERM Academy – prestiżowej sieci placówek szkoleniowych w całej Polsce, jak i za granicą (Wielka Brytania, Irlandia), prelegentem na konferencjach krajowych oraz zagranicznych, autorką licznych artykułów do profesjonalnych magazynów branżowych. Trenerka makijażu permanentnego, organizatorka szkoleń, warsztatów i konferencji w branży PMU. Juror w mistrzostwach mikropigmentacji. Twórca urządzeń i pigmentów sygnowanych własną marką a także autorskich technik pigmentacji.

KE 1-2jpg

Jej marka MADERM Esthetic to… makijaż permanentny. Zespół Madermu mówi o sobie: „Nie, to nie jest nasza pasja. To nasze życie… Zajmujemy się makijażem permanentnym kompleksowo: od zabiegów upiększających, przez zabiegi korekcyjne, oraz pigmentacje medyczne, prowadzimy szkolenia, warsztaty, konferencje, wystawiamy się na targach, współuczestniczymy w eventach, piszemy artykuły i opracowania. Jakby tego było mało, postanowiliśmy stworzyć własną linię urządzeń i pigmentów oraz kosmetyków do makijażu permanentnego”
M LINERjpg

Wspomniana linia urządzeń (M Liner i M PRO Liner) to prawdziwe perełki wśród profesjonalnych urządzeń do mikropigmentacji. Niemiecka jakość i technologia spełniające normy CE, zatwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia w Berlinie oraz unikatowy design to co najbardziej charakteryzuje urządzenia Maderm Esthetic M liner oraz M PRO Liner

Stworzone, by za każdym razem uzyskiwać mistrzowskie efekty.

Program Permanentnie Piękna

www.maderm.eu