Pomadka MATT LIPS uzyskała tytuł Kobieca Marka Roku!


imagespng

Codziennie INNA TY

Zaskakuje, intryguje, zachwyca siłą, zaraża pasją, uwodzi inteligencją i seksapilem.

Kobieta JOKO MAKE UP

Wyrazista mieszanka pełna kobiecości o wielu obliczach, która z powodzeniem łączy różne role. Czerpie radość z dbania o urodę, lubi swobodną zabawę kolorami inspirowaną wielkomiejskim stylem. Kosmetyki do makijażu JOKO to dla niej idealny partner dnia pełnego wyzwań. Dlatego poszukuje produktów bezpiecznych i skutecznych o najwyższej jakości.

JOKO MAKE-UP – odzwierciedla światowe trendy, najmodniejsze palety kolorystyczne o oryginalnych teksturach, konsystencjach i masach zamknięte w prostych i jednocześnie wyróżniających się opakowaniach. Marka współpracuje z profesjonalistami z Włoch i Francji, jej wyjątkowe kolekcje powstają przy zastosowaniu najnowszych składników aktywnych i unikalnej, szwajcarskiej technologii mikronizacji. 

Pierwsze produkty pod marką JOKO pojawiły się na polskim rynku już w 1995 roku. Na początku w ofercie znajdowały się przede wszystkim kosmetyki prasowane – cienie, pudry, róże, z czasem została ona poszerzona o pomadki, błyszczyki i tusze do rzęs. Marka konsekwentnie buduje swoją pozycję, zyskując uznanie i silną pozycję na rynku krajowym, jak też za granicą.


Pomadka matowa w płynie MATT LIPS Liquid Lipstick marki JOKO MAKE-UP uzyskał a tytuł Kobieca Marka Roku - Klasa i Styl, edycja 2017. 


ekspozytorjokomattlipsjpg

Pomadka matowa MATT LIPS w 4 intensywnych kolorach

Wibrujący kolor o matowym wykończeniu, który trwa trwa trwa 

Pomadka w płynie zapewnia ustom głęboki i mocno nasycony kolor o matowym wykończeniu. Idealnie kryje przez wiele godzin, bez uczucia przesuszenia i lepkości. MATT LIPS otula usta cienkim welonem odżywczego masła shea oraz kompleksem witamin A, E i F zapewniając pełne, zjawiskowe usta. Wygodny aplikator precyzyjnie rozprowadza kremową pomadkę  o bezparabenowej formule. Wyróżnij się na tle innych!2016-12-09-glamour-kwadratjpg


http://joko.pl/