Pewexowy - Najwygodniejsze zakupy bez wychodzenia z domu

"Pewexowy" to butik internetowy, który zmienił oblicze zakupów online dla kobiet. Jego założycielka, Viola Głaz, to nie tylko influencerka, ale także prawdziwa wizjonerka w świecie mody. Jej marka stała się symbolem stylu, jakości i nowoczesnego podejścia do zakupów, dzięki codziennym transmisjom na żywo, które przyciągają tysiące widzów.

Viola Głaz to kobieta z pasją, która od lat buduje swoją społeczność wiernych klientek. Zawsze autentyczna, bez sztucznego napompowania popularności, zjednała sobie serca kobiet w Polsce i za granicą. Jej misja to nie tylko sprzedaż ubrań, ale przede wszystkim dodawanie pewności siebie i inspirowanie do modowych eksperymentów.

image00126jpeg

"Pewexowy" to coś więcej niż zwykły sklep internetowy. To miejsce, gdzie każda kobieta może poczuć się jak na prywatnej sesji stylizacyjnej z profesjonalistką. Transmisje na żywo, które odbywają się każdego dnia o godzinie 20:00, stały się codziennym rytuałem dla wielu klientek. Podczas tych sesji Viola nie tylko prezentuje najnowsze modele ubrań, ale także dzieli się praktycznymi poradami stylizacyjnymi, odpowiada na pytania widzów i doradza w kwestiach modowych.

Viola, będąc jednocześnie modelką i stylistką, pokazuje ubrania na sobie, co pozwala klientkom lepiej zrozumieć, jak dany fason będzie wyglądał na żywo. Jej szczegółowe opisy, obejmujące wszystko od materiału po wymiary, eliminują wiele wątpliwości i pomagają w podjęciu świadomej decyzji zakupowej. Dodatkowo, interaktywność tych sesji umożliwia widzom bezpośrednie zadawanie pytań i uzyskiwanie natychmiastowych odpowiedzi, co buduje wyjątkową więź między prowadzącą a klientkami.

"Pewexowy" wyróżnia się na tle innych sklepów internetowych właśnie dzięki tej bliskiej relacji z klientkami. Viola nie tylko sprzedaje ubrania, ale także angażuje się w życie swojej społeczności, organizując spotkania, zloty i projekty, które dodatkowo wzmacniają więzi między nią a jej odbiorczyniami. Ta unikalna strategia sprawia, że "Pewexowy" to nie tylko miejsce zakupów, ale także przestrzeń, gdzie kobiety mogą znaleźć wsparcie, inspirację i poczucie przynależności.

Marka nieustannie się rozwija, wprowadzając nowe kolekcje i odpowiadając na potrzeby swoich klientek. Viola, która obecnie mieszka we Włoszech, stale wyszukuje najnowsze trendy, aby dostarczyć Polkom modę na europejskim poziomie. Jej zaangażowanie i pasja sprawiają, że "Pewexowy" to synonim stylu, jakości i nowoczesności w świecie mody online.

image_2024-06-13_013135686png