Pasty do zębów BlanX Pro nagrodzone Kobiecą Marką Roku!


blanx_blackjpg

BlanX® to marka luksusowych preparatów do higieny jamy ustnej i wybielania zębów stworzona z myślą o najbardziej wymagających, dla których piękno uśmiechu stanowi pierwszoplanową wartość. BlanX® kieruje swoje produkty do wszystkich, którzy pragną należycie dbać o estetykę swojego uśmiechu i cieszyć się białym i zdrowym uzębieniem. Marka BlanX® przeznaczona jest dla ludzi o nienagannym poczuciu estetyki, szczególnie zainteresowanych utrzymaniem nieskazitelnie białego uśmiechu.

BlanX® to mocno wybielające pasty do zębów całkowicie bezpieczne dla szkliwa. BlanX® zawiera wyłącznie naturalne składniki aktywne (wyciąg z porostu islandzkiego) pozyskane z nieskażonego chemicznie środowiska Islandii. BlanX®dogłębnie usuwa przebarwienia oraz osady przywracając zębom ich naturalną biel. BlanX® zapewnia najlepszą ochronę przed próchnicą, kamieniem nazębnym i chorobami dziąseł. BlanX® oferuje kompletną i zróżnicowaną linię produktów dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

Naturalne właściwości wybielające pasty BlanX wynikają z aktywnego współdziałania jej dwóch składników.
Wyciąg z porostu islandzkiego działa antybakteryjnie, skutecznie chroni przed próchnicą, kamieniem nazębnym i przebarwieniami, a jednocześnie skutecznie łagodzi wrażliwość tkanek przyzębia i pomaga zapobiegać infekcjom. Unikalne właściwości i kształt granulek krzemionki zapewniają maksymalną higienę bez podrażnień.
Zawarte w preparatach BlanX sole fluorowe dodatkowo wzmacniają szkliwo, wpływają korzystnie na jego szczelność i jasność, a także wspomagają ochronę jamy ustnej przed działaniem bakterii.
 Efekt wybielający produktów BlanX został udokumentowany.

Pasty BlanX ® zostały wyprodukowane na bazie wysokiej jakości krzemionki o odpowiednim kształcie ziaren, które umożliwiają dokładne oczyszczenie zębów, a przy tym chronią szkliwo dzięki bardzo niskiemu współczynnikowi ścieralności RDA.
 
Pasty BlanX ®  zostały opracowane w zgodzie z fizjologią zębów i poddane rygorystycznym testom na tolerancję i biozgodność z naturalnymi tkankami w obrębie jamy ustnej.

Linia wybielających past do zębów BlanX ® Pro otrzymała tytuł Kobieca Marka Roku-Klasa i Styl!

kobieca-marka-logo-2018-przezroczystepng

BLANX PURE WHITE

a7d8fb24919c412592f6fa6fc1c906e5jpg

BLANX PURE WHITE to pasta do zębów, która od pierwszego użycia wybiela zęby w naturalny i nieagresywny sposób. Rekomendowana do codziennego użytku, chroni biel zębów, usuwa przebarwienia z powierzchni szkliwa i zwalcza bakterie znajdujące się w jamie ustnej.

BLANX GLOSSY PINK


2e914cdfc2124d98b79b41299636fea6jpg

BLANX GLOSSY PINK to pasta do zębów, która od pierwszego użycia wybiela zęby w naturalny i nieagresywny sposób. Dzięki obecności specjalnych mikrocząsteczek Pro-Shine działa głęboko na przebarwienia i nadaje zębom nową lśniącą i trwałą biel. Rekomendowana do codziennego użytku.

BLANX DEEP BLUE932a40b781764c15bee877f1013021fbjpg

BLANX DEEP BLUE to pasta do zębów, która od pierwszego użycia wybiela zęby w naturalny i nieagresywny sposób. Obecność cynku PCA wzmacnia działanie przeciwbakteryjne, zapobiegając nieprzyjemnemu oddechowi i nadając zębom nową biel i trwałą świeżość. Rekomendowana do codziennego użytku.

Więcej o BlanX: www.blanx.pl