Oriflame wśród Laureatów Kobiecej Marki Roku 2017!

oriflame_logojpg

Firma Oriflame została założona w Szwecji i w ciągu 50 lat stała się międzynarodową firmą kosmetyczną prowadzącą sprzedaż bezpośrednią w ponad 60 krajach. Współpracuje z ponad 3,6 mln Konsultantów na całym świecie, którzy zajmują się sprzedażą wysokiej jakości kosmetyków.

To marka, która w swoich działaniach kieruje się obietnicą „Twoje marzenia naszą inspiracją”.
Hasło to ściśle związane jest z historią i dziedzictwem firmy, która od początku działalności inspiruje ludzi i daje im szansę realizacji marzeń, dzięki jej unikalnemu konceptowi marketingowemu. Zarówno marzenia klientów jak i konsultantów są inspiracją do tworzenia nowych produktów i programów pozwalających zbudować własny biznes.

Celem Oriflame jest upiększanie innych za pomocą unikalnych szwedzkich produktów
i dawanie im szansy na lepsze życie. Piękny wygląd i dobre samopoczucie sprawia, że każdy jest w stanie sięgnąć po swoje marzenia.

W filozofię działania firmy wpisany jest również szacunek dla środowiska i świadome gospodarowanie jej zasobami. Kosmetyki tworzone są z naturalnych składników, które czerpie się z bezpiecznych, sprawdzonych źródeł. Oriflame korzysta jedynie z odnawialnych zasobów, w etyczny, przyjazny dla środowiska sposób, z maksymalnym ograniczeniem ilości produkowanych odpadów. Każdego roku udoskonalane są metody wydobywania surowców oraz produkowania i sprzedawania kosmetyków, czerpiąc inspirację z bogatego świata roślin.

Tytułem Kobieca Marka Roku został nagrodzony zestaw NovAge Bright Sublime!


oriflamekmrpng

Zestaw NovAge Bright Sublime to kosmetyki, które zmniejszają przebarwienia, rozjaśniają cerę i wyrównują jej koloryt oraz wygładzają zmarszczki. Udoskonalają skórę i sprawiają, że jest bardziej świetlista. W skład zestawu wchodzą żel, tonik, krem pod oczy, esencja oraz krem na dzień i na noc. Do stworzenia tej serii kosmetyków wykorzystana została technologia Multi-Bright, która jest efektem prowadzonych przez ponad sześć lat badań. Technologia łączy w sobie dwie substancje aktywne – kwas dwukarboksylowy i ekstrakt ze szczawiu, które hamują produkcję melaniny, pomagają wyrównać koloryt cery i zapobiegają pojawianiu się nowych zmian pigmentacyjnych. Z kolei cenny ekstrakt z roślinnych komórek macierzystych gardenii przyczynia się do utrzymania odpowiedniego poziomu kolagenu w skórze i wygładza zmarszczki. Technologia Bright Sublime sprawia, że stosowanie zestawu NovAge znakomicie zastępuje najlepsze zabiegi w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych.

Rozjaśniający żel oczyszczający NovAge Bright Sublime 

oriflame_rozjaniajcyeloczyszczajcynovagebrightsublime_1jpg
Pomaga zmniejszyć przebarwienia, rozjaśnia cerę i wyrównuje jej koloryt. Tworzy bogatą piankę, głęboko oczyszcza, matuje i odświeża cerę.

Rozjaśniający tonik Novage Bright Sublime


oriflame_rozjaniajcytoniknovagebrightsublimejpg
Formuła na bazie wody usuwa resztki zanieczyszczeń, rozjaśnia cerę oraz zmniejsza widoczność przebarwień.

Rozjaśniający krem pod oczy NovAge Bright Sublimeoriflame_rozjaniajcykrempodoczynovagebrightsublimejpg
Regularnie używany redukuje pigmentację, rozjaśnia skórę wokół oczu, zmniejsza opuchnięcia i ciemne cienie oraz wygładza zmarszczki. Łatwo się wchłania.

Rozjaśniająca esencja NovAge Bright Sublime


oriflame_rozjaniajcykrempodoczynovagebrightsublime_1jpg
Regularnie używana redukuje przebarwienia, rozjaśnia skórę i wyrównuje jej koloryt oraz wygładza zmarszczki.

Krem rozjaśniający na dzień NovAge Bright Sublime SPF


oriflame_kremrozjaniajcynadzienovagebrightsublimespf20jpg
Regularnie używany redukuje przebarwienia, rozjaśnia cerę oraz wyrównuje jej koloryt, a także wygładza zmarszczki. Filtr SPF 20 chroni przed fotostarzeniem.

Krem rozjaśniający na noc NovAge Bright Sublimeoriflame_kremrozjaniajcynanocnovagebrightsublime_1jpg
Redukuje przebarwienia, rozjaśnia cerę oraz wyrównuje jej koloryt. Posiada łatwo wchłaniającą się, nietłustą formułę o delikatnym zapachu.

https://pl.oriflame.com/