Odkryj siebie na nowo z Hollywood Hair!


W świecie mody i urody jednym z najważniejszych elementów jest perfekcyjna fryzura. To włosy nadają charakter i wyrażają indywidualność. Jeśli marzycie o długich, gęstych włosach, które olśniewają swoim zdrowiem i blaskiem, to właśnie Hollywood Hair jest miejscem, które spełni Wasze najskrytsze pragnienia.

69png

Są prestiżową siecią salonów fryzjerskich, która zdobyła uznanie wśród klientek dzięki wysokiej jakości usług i profesjonalnemu podejściu do przedłużania włosów. Klaudia Duszyńska, założycielka marki, to doświadczona stylistka oraz Trycholog, która z pasją i zaangażowaniem prowadzi swoje salony, gwarantując klientkom niezapomniane doświadczenie w dziedzinie przedłużania włosów.

70png

W Hollywood Hair specjalizują się w przedłużaniu włosów, stosując najnowocześniejsze metody i używając tylko najwyższej jakości materiałów. Ich doświadczenie w tej dziedzinie pozwala im sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientek dzięki ciągłym szkoleniom oraz doskonaleniu swojego rzemiosła.

71png

W ofercie znajdziecie różnorodne techniki przedłużania włosów, dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji klientek. Oferują keratynowe przedłużanie włosów autorską metodą HH Keratin mini bondes, która idealnie sprawdza się przy każdym typie włosów.

Cenią wysoką jakość produktów i usług, używając jedynie naturalnych włosów do przedłużania, dzięki czemu zachowują naturalny efekt. Do zgrzewów stosują włoską keratynę, co gwarantuje bezpieczne przedłużanie. Oferują różnorodność kolorów i długości włosów, a ich specjaliści w doborze włosów zapewniają efekt naturalności.

72png

Wiedzą, że każda klientka jest wyjątkowa, dlatego podchodzą do każdego przypadku indywidualnie. Przed przystąpieniem do przedłużania włosów przeprowadzają dokładną konsultację, podczas której ustalają oczekiwania klientki oraz dobierają odpowiednią technikę i rodzaj włosów. Ich doświadczone Stylistki oraz Kolorystki zawsze służą fachową radą dotyczącą pielęgnacji przedłużonych włosów, dzięki czemu klientki mogą cieszyć się pięknymi i zdrowymi włosami przez długi czas po wizycie w salonach.

73png

Oprócz usług posiadają szeroką gamę kosmetyków do pielęgnacji również włosów przedłużanych, suplementów oraz akcesoriów marki własnej. Ich hitem sprzedażowym jest suplement na zdrowe włosy, skórę i paznokcie. Dzięki wysokiej zawartości składników aktywnych, pierwsze efekty w postaci zatrzymania wypadania włosów widać już po 2 tygodniach przy codziennym stosowaniu zgodnie z zaleceniami. Jest to bezkonkurencyjny produkt na polskim rynku!

74png

Hollywood Hair stawia na profesjonalizm i pełne zadowolenie swoich klientek. Ich salony to miejsce, gdzie marzenia o pięknych, długich włosach stają się rzeczywistością. Dołączcie do grona zadowolonych klientek i poczujcie się jak gwiazdy Hollywood już dziś!

Więcej na: https://hollywoodhair.pl/