Nowoczesne prasowanie. Laurastar to innowacja w Twoim domu!

Liczni producenci małego ADG do domu dwoją się i troją, aby wprowadzać na rynek coraz to nowsze rozwiązania maksymalnie ułatwiające użytkownikom wykonywanie obowiązków domowych. Marce Laurastar udało się osiągnąć sukces w dziedzinie prasowania już ponad 40 lat temu. Kluczem do sukcesu była przede wszystkim miłość do tkanin. Za resztę odpowiada wysoce zautomatyzowany sprzęt naszpikowany najnowszymi technologiami. W portfolio marki mamy poręczne generatory pary oraz zintegrowane systemy do prasowania. Generator niewielkich rozmiarów bez dwóch zdań mógłby stanąć przy kanapie w minimalistycznym salonie i idealnie wpasować się w nowoczesne wnętrze, a system do prasowania doskonale sprawdzi się przy większej ilości rzeczy do prasowania. Czemu zawdzięczają swoją innowacyjność i niepowtarzalność?

LIFT_PINKYPOPpng

Na pierwszy rzut oka, z całą pewnością, jest to design. Kiedy po raz pierwszy ma się do czynienia z urządzeniami marki, zauważyć można niezwykłą precyzję i staranność ich wykonania, nowoczesność kształtów oraz bogatą gamę kolorów. Jednak to, co najlepsze czeka na użytkowania wewnątrz urządzeń. Pojedyncza kropla wody, doprowadzona do stanu przegrzania, przekształca się w ultradelikatną suchą parę (en. DMS – Dry Microfine Steam) zwiększając swoją objętość 1600 razy. Ponadto para wyrzucana jest 15 razy szybciej niż w standardowym żelazku. To właśnie sekret urządzeń Laurastar. Ta unikalna para przenika każdy materiał - od grubego jeansu po delikatną satynę - pozostawiając go suchym i odświeżonym. Każde, nawet najmniejsze włókno materiału wraca na swoje miejsce, a ubranie znowu wygląda jak nowe. 

„Magiczna” para Laurastar nie parzy oraz nie moczy ubrań. To również dzięki temu para ta dogłębnie penetruje prasowane tkaniny i pozwala na pozbycie się 99,999% bakterii i roztoczy naturalnie występujących w codziennym środowisku. Działanie antybakteryjne i dezynfekujące potwierdza niezależny atest Państwowego Zakładu Higieny (PZH). Efekt? Idealnie wyprasowany oraz dogłębnie oczyszczony materiał.

AR3A3294jpg

Niektóre urządzenia Laurastar wyposażone są w aktywną stopę żelazka 3D potrafiącą dopasować się do każdej tkaniny, bez względu na jej rodzaj. Zamiast tradycyjnych otworów tworzących kąt ostry, posiada ona dwie podłużne szczeliny, których krawędź nieznacznie wystaje ponad powierzchnię stopy. Pozwala to na bezwysiłkowe prasowanie trudnych zagnieceń oraz np. listew guzikowych.
AR3A3832jpg

Dodatkowo, w przypadku systemów do prasowania, aktywna deska z wbudowanym generatorem pary pomoże osiągnąć najlepszy efekt pracy przy niewielkim nakładzie czasowym. Deska posiada funkcje nadmuchu i zasysania, które zawdzięcza wmontowanemu wentylatorowi z regulowaną 2- lub 4-stopniową prędkością. Dzięki aktywnej desce czas prasowania może skrócić się nawet o połowę w porównaniu do prasowania tradycyjnym żelazkiem. Włączając nadmuch, między materiałem a powierzchnią deski tworzy się poduszka powietrzna, która odpowiednio układa nawet bardzo ciężki materiał. Natomiast zasysanie świetnie sprawdzi się przy delikatnych i cienkich tkaninach, które bardzo często zsuwają się z deski. System nadmuchu i zasysania zapewnia idealne rezultaty prasowania praktycznie bez wysiłku i bez straty czasu na układanie materiału na desce.

Szwajcarska firma Laurastar cieszy się zaufaniem na świecie od prawie 40 lat. Sprzęty tej rodzinnej firmy używane są nawet w pałacu Buckingham, a z ich niezwykłej praktyczności i ponadczasowego designu ucieszy się każdy, kto ceni sobie wysoką jakość wykonania i doskonałe efekty pracy.

www.laurastar.pl