Nature Queen z tytułem Kobieca Marka Roku

Nature-Queen-Logo-szarepng

Wszystkie żyjemy w zawrotnym tempie. Pracujemy, opiekujemy się naszymi pociechami, staramy się ze wszystkich sił aby otoczyć swoich najbliższych miłością, ciepłem i stworzyć w naszym domowym ognisku poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Taki stale szybki tryb życia powoduje, że jesteśmy przemęczone, a na tym cierpi nasza skóra. Skóra, jest naszą wizytówką, wypisuje się na niej historia całego naszego życia. Każda zarwana noc, każdy stres, każda kawa, zanieczyszczenie powietrza, oraz brak czasu na porządne, pełnowartościowe posiłki.

Wszystko to powoduje, że nasza skóra wysusza się, wypłukuje się z drogocennych minerałów i mikroelementów, wiotczeje, pęka i nie chroni nas tak dobrze jak zaplanowała to Matka Natura.

Każdy żywy organizm pochodzi z Natury, można powiedzieć z Matki Ziemi.
Przez tysiąclecia ludzkość żyła w zgodzie z naturą, z jej prawami i cyklami.

W dzisiejszych czasach żyjemy najczęściej z dala od Natury, mieszkamy w naszych betonowych blokach, przesiadujemy w klimatyzowanych pomieszczeniach, odgradzamy się od życiodajnej Natury ze wszystkich możliwych sił.

Zarówno nasze pożywienie jak również nasze kosmetyki

są mocno przetworzone albo w całości wytworzone w laboratorium.

Tracimy kontakt z naszymi korzeniami, oddalając się coraz bardziej od Matki Natury.

Nature Queen znalazła sposób, aby przywrócić skórze naturalny blask bez chemii tak obecnej wszędzie w naszym pożywieniu i kosmetykach, abyśmy mogły cieszyć się zdrową, odżywioną i nawilżoną skórą, oraz abyśmy mogły osiągnąć to, pozostając całkowicie w zgodzie z Matką Naturą.

Rozwiązaniem tym jest linia kosmetyków do Codziennej Pielęgnacji Nature Queen w skład której wchodzą:

  • Oczyszczająca Pianka do Mycia Twarzy
  • Nawilżający Tonik
  • Odżywczy Olejek do Demakijażu
  • Regenerujący Płyn Micelarny
  • Multifunkcyjny Peeling do Twarzy

marka Nature Queen - nowocijpg

Cała linia powstała w taki sposób aby składniki w niej zwarte się uzupełniały i wzajemnie wzmacniały swoje dobroczynne dla skóry działanie podczas każdego pielęgnacyjnego rytuału. Dzisiaj mamy niekwestionowaną przyjemność przedstawić absolutny hit 2019 roku Oczyszczającą Piankę do Mycia Twarzy.

Co sprawia że Oczyszczająca Pianka do Mycia Twarzy jest tak wyjątkowa?
Jest niesamowicie skuteczna w oczyszczaniu skóry, dzięki zawartości ekstraktu z ogórka, który dodatkowo ma działanie rozjaśniające, napinające, przeciwzapalne i nawilżające. Te działania są dodatkowo wzmocnione przez ekstrakt z Chabra Bławatka, który również wykazuje silne działanie antyseptyczne, antybakteryjne i przeciwzapalne a do tego rewelacyjnie zmiękcza skórę.

pianka nature queen FBjpg

Kiełki pszenicy, kolejny składnik aktywny Pianki to prawdziwe bogactwo białka i mikroelementów, rewelacyjnie się sprawdzają w pielęgnacji skóry suchej gdyż pobudzają do produkcji nowe komórki kolagenowe i elastynowe, a jakby tego było mało, wspomagają walkę z wolnymi rodnikami.
Ekstrakt z mydlnicy lekarskiej komplementuje działanie przeciwzapalne i przciwgrzybicze pianki a wąkrotka azjatycka poprawia krążenie i wytrzymałość naczyń krwionośnych.
Prawda że brzmi wspaniale? Prawie nierealnie, wiemy, ale niezależnie od tego Pianka Oczyszczająca Nature Queen jest prawdziwą bombą bogatą w mikroelementy niezbędne w codziennej pielęgnacji naszej skóry.

Oczywiście w żadnym wypadku nie należy wierzyć nam na słowo, najlepiej doświadczyć działania Pielęgnacji według Nature Queen na “własnej skórze”.

https://naturequeen.co/