Natural Mojo- piękno jest w każdej z nas!

Natural Mojo stawia na wewnętrzne piękno 

Od sierpnia tego roku Natural Mojo zmieniło swoją filozofię. Nie chcą, żeby kobiety czuły się piękne tylko wtedy, gdy spełniają wzorce kreowane w mediach społecznościowych. Ciągłe dążenie do doskonałości, które nigdy się nie kończy, prowadzi do frustracji. W Natural Mojo wierzą, że piękno jest w każdym z nas. Niezależnie od tego jak wyglądamy i czy wpasowujemy się w utarte schematy piękna. Koncepcja Mojo zakłada, że prawdziwe piękno wyrażone jest poprzez pewność siebie, osobowość oraz zdrowy wygląd. To wszystko sprawia, że są niepowtarzalni. Kobiety nie powinny przejmować się niedoskonałościami, a powinny być przede wszystkim sobą i pamiętać o potrzebach swojego organizmu. Wierzą, że Mojo drzemie w każdej z nas i nie jest związane z perfekcyjnym wyglądem. To siła i charyzma, która wypływa z wnętrza. Skąd czerpać taką siłę? Poprzez zadbanie o swoje potrzeby. Charyzma pojawia się, gdy żyjemy zdrowo, dobrze się odżywiamy i doskonale czujemy się we własnej skórze.

HeyBeautifulgrphic_900x600jpg

Ich sekretem są nutrikosmetyki 

Natural Mojo oferuje suplementy diety, substytuty dietetyczne oraz herbaty. Ich produkty cieszą się ogromnym powodzeniem wśród osób, które lubią naturalne produkty. Dodatkowo wprowadzili do swojej oferty nutrikosmetyki, które dbają o urodę od wewnątrz. Dostarczają skórze, włosom i paznokciom niezbędnych wartości odżywczych odpowiedzialnych za ich kondycję. Nutrikosmetyki najpierw dostarczają składniki odżywcze naszym narządom, a następnie naszej skórze, paznokciom i włosom. Uwielbiane True Beauty zawiera m.in. selen, cynk, miedź, mangan, biotynę oraz wit. C i E. Pielęgnuje skórę od środka. Innym nutrikosmetykiem jest Skin Beauty, który doskonale uzupełnia się z True Beauty. Produkt zawiera drożdże piwne oraz dzienne zapotrzebowanie na witaminę E i kwas foliowy. Niedawno wprowadzili do swojego sklepu produkt o nazwie Pure Glow, który zawiera spirulinę, młodą pszenicę i lucernę oraz wspomaga ochronę skóry przed skutkami oksydacji. Na tym jednak nie poprzestaną, ponieważ wciąż rozszerzają ich ofertę nutrikosmetyków. 

Wszyscy doskonale wiemy, że nasz wygląd jest odzwierciedleniem diety oraz stylu życia. Warto zatrzymać się oraz wsłuchać w potrzeby naszego ciała. W okresach, podczas których jesteśmy narażeni na osłabienie, stres oraz szybkie tempo życia dodatkowo wspierać organizm. W ten sposób możemy poprawić nasze samopoczucie oraz zebrać energię, żeby później w życiu codziennym emanować radością i czuć się pewnie. Prawdziwe piękno wydobędzie się z nas, gdy pokochamy siebie.

 https://www.naturalmojo.pl/