Najwyższa jakość usług dla kobiet - Hotel Paryski art & Business!

logo-sitejpg

Jak sztuka i biznes, jak starsza siostra i młodszy brat, tak i Hotel Willa Port art & Business doczekał się kolejnego członka swojej rodziny. 

Hotel Paryski art & Business **** to wyjątkowe miejsce położone w samym sercu Tatr, w jednej z najpiękniejszych dzielnic Zakopanego –  Pardałówce. Sam obiekt oraz ulica, przy której się mieści, zawdzięcza swoją nazwę Państwu Witoldowi i Zofii Paryskich, małżeństwu taterników i ratowników TOPRU, których wspólnym dziełem 60 letnich badań oraz poznawania Tatr jest Encyklopedia Tatrzańska.

DSC3341jpg

DSC3398jpg

Hotel oferuje 61 komfortowych, klimatycznych i przytulnych, pokoi i apartamentów z balkonami, z pięknym widokiem na nasze polskie góry, którymi można cieszyć się wciąż, nawet po całym dniu spędzonym na zdobywaniu ich szczytów. Na przyozdobionych zielenią tarasach hotelu nie trudno będzie naładować baterie, ciesząc się ciepłymi promieniami słońca i świeżym górskim powietrzem. 

DSC3413jpg

DSC3434jpg

Hotelowa strefa wellness – jest idealnym miejscem dla utrudzonych pieszymi wędrówkami oraz zdobywającymi górskie szczyty Gości. To tu odpoczniesz, zregenerujesz siły i odprężysz się po całym dniu pełnym wrażeń.

DSC1760jpg

Hotel Willa Port art & Business to idealne miejsce na relaks dla kobiet, jak i dla całych rodzin. O każdej porze roku kusi możliwością wypoczynku na łonie natury, jak również zapewnia relaksacyjne terapie w strefie Welness: basen solankowy, jacuzzi, łaźnia parowa i sauna fińska.

Hotel_Paryski_Zakopane_1_OlaTruszczynska-AHP_58-60jpg

Czegoż więcej może pragnąć artystyczna dusza, mając w jednym miejscu wszystko, czego tylko może chcieć? Wykwintne dania przyrządzone w Restauracji Paryskiej, lampkę wybornego wina z winnicy Fritz z hotelowej winiarni oraz palarnię cygar z różnych zakątków świata. Gdyby zakopiańska Bohema wciąż istniała, niewątpliwie byłaby częstym Gościem Sali klubowej Hotelu Paryskiego, do którego mamy zaszczyt zaprosić naszych Gości.

hotelparyski.pl/