Mrs. Sporty nagrodzone tytułem Kobieca Marka Roku

logo mrspng

Marzeniem i jednocześnie misją Mrs.Sporty jest świat pełen kobiet, które dzięki zdrowemu odżywianiu i aktywności fizycznej cieszą się świetnym samopoczuciem niezależnie od wieku. Nasze najstarsze klubowiczki mają powyżej 80 lat i na sali treningowej spotykają się ze swoimi wnuczkami i ich rówieśniczkami.

Mrs.Sporty jest siecią klubów sportowych stworzoną z myślą o kobietach. Nie tylko o tych, które sport mają niemal we krwi, ale również tych, które nigdy nie ćwiczyły. Chcemy, by wszystkie panie czuły się w naszych klubach komfortowo, dlatego trening odbywa się tylko w towarzystwie kobiet i zawsze pod czujnym okiem trenera. Raz na kilka tygodni każda z klubowiczek może skorzystać z indywidualnego spotkania z trenerem, podczas którego oceni swoje postępy w drodze do założonego celu i porozmawia o ewentualnych barierach.

training 2xjpg

 

Co ważne: przykładamy wagę do diety, ale nie w formie skrupulatnego liczenia kalorii, a trwałej zmiany nawyków żywieniowych. Nasza prosta w zastosowaniu koncepcja żywieniowa opiera się na modułach, które dostarczają paniom wszelkich niezbędnych składników odżywczych i właściwej ilości energii. 

Wyjątkową usługą dostępną w wybranych klubach Mrs.Sporty są wykorzystywane przez światowej sławy sportowców buty Normatec Recovery Boots. Innowacyjny system wykorzystujący ciśnienie powietrza masuje układ limfatyczny, podczas gdy korzystająca z usługi pani może się po prostu zrelaksować.  Wystarczy 15 minut, by zmniejszyć obwód nóg nawet o kilka centymetrów! 

To wszystko sprawia, że nasze klubowiczki znowu czują się świetnie!

MSDJ17_ 50xjpg


 https://www.mrssporty.pl/