Mr. Whitening- więcej uśmiechu na co dzień, bo wierzymy w jego magiczną moc!

Mr. Whitening to wyjątkowa, powstała w 2019 roku Polska marka, która w krótkim czasie zdołała przekonać wielu, o skuteczności i wyjątkowości swojego produktu. Odnosząc tym samym niebywały sukces na rynku kosmetycznym. Kilkuosobowy zespół młodych pasjonatów, włożył całe swoje serce i poświęcił swój czas, by opracować nowatorski zestaw do wybielania zębów.  
15jpg

Innowacyjna lampa LED, żel z naturalnych, wegańskich i nietestowanych na zwierzętach składników, tworzą wyjątkowo bezpieczny, skuteczny i przełomowy zestaw do wybielaniu zębów w zaciszu własnego domu. Łagodność żelu nie wyklucza jego skuteczności, efekty widać już po kilku dniach stosowania produktu. Dodatkowo Mr. Whitening jest jedyną firmą w Polsce, której urządzenie nie jest zasilane kablem, co znaczy, że podczas zabiegu nie jesteśmy uziemieni.

cat02jpg

Luksusowy produkt, estetyczny design, zapakowany w eleganckie pudełeczko, zachwyci każdego. Gwiazdka z nieba dostępna dla wielu, ze względu na swoją racjonalną cenę – 219zł. Wystarczy wejść na stronę www.mrwhitening.com i zamówić zestaw dla siebie.

10jpg

Ten nieziemski pakiet został doceniony przez klientów, wśród których są osoby z showbiznesu, modelki, aktorki, blogerki. Klaudia Halejcio, Magdalena Perlińska, Klaudia El Dursi, Ola Nowak, to tylko nieliczne z gwiazd używających i będących pod wrażeniem skuteczności zestawu Mr. Whitening.
IMG_2777 1jpg

Głównym celem firmy jest sprawianie, by na twarzach innych gościły uśmiechy, bo wierzymy, że mają magiczną moc uszczęśliwiania innych. Zestaw Mr. Whitening, jest jednym ze sposobów, na poprawę samopoczucia. Drugim, bardzo ważnym aspektem działań firmy, jest reagowanie na wydarzające się na świecie nieszczęścia. Mr. Whitening oddał część ze swoich przychodów na wspomaganie walki z pożarami, które przed kilkoma miesiącami nawiedziły Australię.

91874296_143781410400565_2485224624728571904_njpg

Mr. Whitening szerzy filozofię, w której postrzega piękno jako uczucie, które pojawia się, gdy dobrze czujemy się we własnej skórze. Firma aktywnie prowadzi profile społecznościowe, stwarzając możliwość do spotkania wielu pozytywnych ludzi. 

pobranejpg