MISSION SWIM? Nowoczesna marka kostiumów kąpielowych stworzona przez Ewę Chodakowską!

MISSION SWIM to nowoczesna marka kostiumów kąpielowych stworzona przez Ewę Chodakowską, najpopularniejszą w Polsce trenerkę fitness. Marka MISSION SWIM powstała dla kobiet śledzących trendy, podróżujących, aktywnych, zainteresowanych zdrowym trybem życia, mających swój wyjątkowy styl i szukających równowagi pomiędzy jakością a ceną. Kostiumy zaprojektowano tak, by odnaleźć się i świetnie poczuć na każdej plaży świata - od luksusowej i festiwalowej w Cannes, poprzez klubowe klimaty na Ibizie, po lazurowe wybrzeże Karaibów i wydmy w Kołobrzegu.

image00002jpeg

Za nazwą marki kryje się także chęć pomagania – dzielenia się sukcesem i owocami ciężkiej pracy z tymi, którzy jej najbardziej potrzebują. Część zysku ze sprzedaży każdego stroju jest przekazywana do prowadzonego przez Fundację Centrum Praw Kobiet specjalistycznego ośrodka „SOWA”, gdzie ofiary przemocy domowej mogą znaleźć bezpieczne schronienie. Dzielenie się z innymi to właśnie ta MISJA, która daje siłę tworzenia wyjątkowej marki dającej pozytywne wibracje i radość. Mamy nadzieję, że będzie to stanowić przykład i inspirację dla innych firm, marek i ludzi.

Facetune_21-11-2019-23-38-36 2jpeg

MISSION SWIM to luksusowe materiały w oryginalnym designie. Marka przeznaczona jest dla tych, które nie boją się akcentować swojej siły i kobiecości. Oferuje kostiumy, które mają stać się elementem tej sfery naszego życia, w której dominują komfort, pewność siebie i relaks. Modele MISSION SWIM mają sprawiać, że dobrze się czujesz i chcesz czerpać radość z doświadczania każdego dnia w swoim życiu.

Facetune_16-11-2019-17-27-24jpeg

Zespół projektantek MISSION SWIM ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu modnych i luksusowych kostiumów kąpielowych. Designerki mieszkają na co dzień w Los Angeles, Paryżu, Londynie i Mediolanie, dzięki czemu połączone w „Design Team” tworzą kostiumy o unikalnym połączeniu kultur i estetyk. Kostiumy są produkowane wyłącznie z najlepszej jakości recyklingowanych/nadających się recyklingu Europejskich tkanin.


https://missionswim.com/pl/