Miejsca nagradzane tytułem Kobieca Marka Roku są szczególne. Jak krakowska Estetica.

Estetica to rozpoznawalna i ugruntowana marka zajmująca czołowe miejsce wśród klinik urody, gabinetów kosmetycznych i gabinetów medycyny estetycznej. Salon urody Estetica znajduje się w samym sercu Krakowa, zaledwie 50 metrów od Rynku, co stanowi dodatkowy atut wśród pozostałych gabinetów medycyny estetycznej w Krakowie.

W eleganckich nowoczesnych wnętrzach oraz miłej atmosferze oferuje od 2001 roku szeroki wachlarz usług z wykorzystaniem najbardziej innowacyjnych technologii m.in: zabiegi depilacji laserowej przy użyciu LightSheer Duet firmy Lumenis, które są najnowszym, najszybszym i zarazem najskuteczniejszym systemem na świecie do trwałego usuwania włosów. 
Ejpg

W 2002 r. Estetica, jako pierwsza w Europie, stała się posiadaczem urządzenia do fotoodmładzania, usuwania naczynek i przebarwień IPL D-Light SR. Wszystkie nasze zabiegi laserowe, z zakresu medycyny estetycznej oraz kompleksowej pielęgnacji twarzy i ciała wykonywane są przez specjalistów i ekspertów w tej branży w trosce o Twój nieskazitelny wygląd oraz dobre samopoczucie.

pdg07911jpg

Estetica jest laureatem najbardziej prestiżowych nagród z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej oraz wielu innych wyróżnień i certyfikatów jakości takich jak Kobieca Marka Roku 2020

Wśród zabiegów, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem jak depilacja laserowa czy zamykanie naczyń jest też zabieg usuwania przebarwień i blizn, rozstępów oraz zabiegi modelujące sylwetkę. Wieloletnie doświadczenie, wiedza oraz najwyższe standardy wykonywanych usług to nieodzowny atut gabinetu kosmetycznego Estetica i wyróżnik wśród innych klinik urody i salonów medycyny estetycznej. 

Estetica swoim Klientom zapewnia popartą 19-letnim doświadczeniem, profesjonalną obsługę wykwalifikowanego personelu medyczno-kosmetycznego, pełną dyskrecję oraz ciepłą, przyjazną atmosferę. Klienci cenią ją za poczucie bezpieczeństwa oraz najwyższą skuteczność zabiegów. 

www.estetica.pl 

ESTjpg