Medycyna ANTI AGING według DR BEATY DETHLOFF

dethloff_logo_kmrjpg

Medycyna anti aging to inaczej medycyna przeciwstarzeniowa. Skierowana jest przeciw przedwczesnemu starzeniu się organizmu poprzez działanie w wielu obszarach tj.: zdrowy styl życia, prawidłowe odżywianie, suplementacja, uzupełnianie poziomu hormonów, uprawianie sportu, walka ze stresem. Pamiętajmy, że genetyka warunkuje ok. 20% tego jak będziemy wyglądać i na co zachorujemy w przyszłości. Aż 80% to nasz styl życia, na który z kolei prawie w 100% mamy wpływ.

Marka Dr Beata Dethloff została nagrodzona tytułem Kobiecej Marki Roku 2017!

kmr_baner_logo_strona_2018png

Medycyna estetyczna / Kosmetologia. Moim celem jest przygotowanie indywidualnego planu leczenia, dbanie o twarz i ciało, przy wykorzystaniu najlepszych, certyfikowanych produktów oraz technologii sprawdzonych i znanych na świecie.

MRT / iGenesis / Dietetyka. Korzystam z testów nietolerancji pokarmowych MRT i polecam je pacjentom, którzy mają zmiany skórne, dolegliwości układu pokarmowego lub są ciągle zmęczeni. Dzięki testom DNA iGenesis i badaniu proporcji kwasów Omega3/Omega6 możemy ustalić indywidualny program żywienia i suplementację, które mogą zapobiec chorobom cywilizacyjnym. Dietetyk korzystając z tych narzędzi, wskaźnika BMI, zawartości masy mięśniowej i tłuszczowej oraz wody wewnątrz i zewnątrzkomórkowej tworzy program żywieniowy, którego celem jest optymalna waga, dobre samopoczucie, a w przyszłości zachowanie zdrowia i wolniejsze starzenie.  

Endokrynologia. W medycynie anti aging ważne jest zlecenie badania poziomu hormonów i wykluczenie ich niedoborów. Stworzyłam ankiety hormonalne, które najczęściej stosuję w przypadku podejrzenia niedoczynności lub niedoborów hormonów tarczycy. W medycynie przeciwstarzeniowej kieruję się objawami pacjenta, a nie tylko normami badań laboratoryjnych. Pacjent z chorobą Hashimoto może mieć badania hormonalne w normie a np. wypadają mu włosy, ma suchą skórę, źle się czuje, nie może rano wstać i jest zmęczony. Wielu z nich dzięki hormonoterapii odzyskało chęć do życia.  

Trychologia. Specjalista trycholog wraz ze współpracującymi lekarzami zajmują się kompleksowo leczeniem wypadania włosów, łysieniem, łuszczycą, łupieżem oraz swędzeniem głowy. Zadaniem trychologa jest dokładna analiza stanu skóry głowy, cebulek włosów, schorzeń związanych ze skórą głowy, ustalenie przyczyn wypadających włosów oraz dobranie odpowiedniego, indywidualnego, sposobu leczenia i pielęgnacji włosów.  

Ginekologia. Kobiety wchodzące w menopauzę uskarżają się na brak sił, gorszą pamięć, bolesność podczas stosunku, suchość i znaczne zwiotczenie pochwy, które obniżają satysfakcję seksualną. Połączenie terapii hormonalnej oraz terapii laserowej Monalisa Touch daje zadowolenie nie tylko kobiecie, ale również jej partnerowi. Ginekologia estetyczna to także labioplastyka, powiększenie punktu G i odbudowa warg sromowych większych, które odmładzają okolice intymne o 5-10lat! 

W klinikach korzystam z najnowszej wiedzy i narzędzi, którymi dysponuje medycyna anti aging.

Dr Beata Dethloff

WARSZAWA

ul. Nowogrodzka 21

tel. 791010000

klinika@drbeatadethloff.pl

www.drbeatadethloff.pl

 

KONSTANCIN-JEZIORNA

CH Stara Papiernia (1 piętro)

al. Wojska Polskiego 3

tel. 510940792

konstancin@drbeatadethloff.pl


img_3842jpg

img_4024endermologiajpg

img_3419jpg

img_4002jpg

img_4073jpg