MEDORA wyróżniona Kobiecą Marką Roku!

logo Medorajpg

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że marka MEDORA otrzymała wyróżnienie w konkursie “Kobieca Marka Roku 2019”, które jest przyznawane przez Polski Instytut Rozwoju Marki. Firma Medora została nagrodzona za oryginalną kolekcję „MEDORA by Ewa Minge”.

 

Tytuł „Kobieca Marka Roku 2019” przyznawany jest firmie oferującej bezpieczne oraz najwyższej jakości produkty i usługi. Nowoczesne rozwiązania kierowane są do wymagających klientek.

 

Medora jest firmą godną zaufania. Wprowadza nowatorskie rozwiązania. Kładzie nacisk na jakość i najnowsze trendy w modzie. Dba o to, aby cała kolekcja była stylowa i starannie wykonana. Stosuje tylko najlepsze i dokładnie wyselekcjonowane materiały. Zapewnia doskonałą jakość obsługi klienta. Laureaci konkursu umacniają swoją pozycję na rynku. Marka staje się bardziej wiarygodna. Utożsamiana jest z najwyższą jakością proponowanych produktów i usług w konkurencyjnej cenie.

 

W ubiegłych latach laureatami w tej kategorii zostały takie wyśmienite firmy jak: Sephora, Seat, Avon, Oriflame czy Mary Kay.