MARY KAY Laureatem projektu Kobieca Marka Roku!mary_kay_logo_black2png

    

Niezależne Konsultantki Kosmetyczne Mary Kay na całym świecie pomagają kobietom odkryć ich indywidualne piękno, dzięki niezwykłym produktom i wyjątkowej obsłudze. Produkty, którym nie można się oprzeć. To dlatego kobiety kochają Mary Kay. Oferta produktów Mary Kay jest znana z innowacyjności w pielęgnacji cery, kuszącej kolorystyki i subtelnej pielęgnacji ciała, z której możesz czerpać piękne korzyści. Kobiety w każdym wieku wiedzą, że kosmetykom Mary Kay mogą zaufać, ponieważ nieustannie spełniają ich wymagania.  Klientki, które używają produktów Mary Kay należą do najbardziej lojalnych na świecie, ponieważ produkty Mary Kay są bezpieczne, efektywne i dostarczają korzyści, których klientki od nich oczekują. 

• Innowacyjne produkty do pielęgnacji skóry – znajdziesz wśród nich wszystko, czego potrzebujesz do promiennej, nieskazitelnej skóry. 

• Cudowne kolory – od naturalnego blasku do pełnej wyrazistości, od matowego po ultra błyszczące, to właśnie wachlarz kolorów, który idealnie dopasuje się do Twojego stylu. 

• Dopieszczające kosmetyki do pielęgnacji skóry – wygładzają, odżywiają i chronią Twoją skórę. Od paluszków po sam czubek głowy. 

W typowym roku, Mary Kay wydaje miliony dolarów i przeprowadza ponad pół miliona testów w celu zapewnienia, że produkty Mary Kay odpowiadają najwyższym standardom jakości, bezpieczeństwa i wydajności. W ramach nieustającego dążenia do zagwarantowania, że produkty Mary Kay konsekwentnie spełniają lub nawet przekraczają oczekiwania konsumentów, każdego roku tysiące kobiet na całym świecie stosuje i ocenia produkty Mary Kay. Pomagają w ten sposób Mary Kay w lepszym rozumieniu korzyści, które kobiety chcą czerpać z produktów. Dzisiaj, dzięki temu możemy tworzyć kosmetyki, których będą chciały używać także w przyszłości. 

KILKA FAKTÓW NA TEMAT WYJĄTKOWYCH PRODUKTÓW MARY KAY 

• Mary Kay współpracuje z globalnymi liderami w dziedzinie zapachów i mody, a także z światowej sławy makijażystami i dermatologami, dzięki czemu tworzymy produkty, w których kobiety mogą się zakochać. 

• Mary Kay oferuje produkty do pielęgnacji każdego rodzaju skóry, także do skóry trądzikowej czy wrażliwej, nie zapominając przy tym o przeciwzmarszczkowych formułach. 

• Linia TimeWise Repair™ otrzymała Nagrodę Qltowy Kosmetyk magazynu Kosmetyki. 

• Peach Glow to najbardziej popularny w Polsce odcień Błyszczyka do Ust NouriShine™ Plus®. 

• Beztłuszczowy Płyn do Demakijażu Oczu jest jednym z najlepiej sprzedających się produktów Mary Kay w Stanach Zjednoczonych. 

• W Polsce w pierwszej 10. najczęściej pojawia się Zestaw do Pielęgnacji Dłoni Satin Hands®.

• Niewiele firm może poszczycić się bogatym dziedzictwem, jakie należy do Mary Kay.


Tytuł Kobiecej Marki Roku został przyznany Mary Kay za Zestaw do Mikrodermabrazji TimeWise.

Zestaw ten to dwuczęściowy system natychmiast zwalcza drobne linie i zmarszczki, ściaga pory skóry, przywraca skórze miękkość, gładkość i zdrowy blask.

  • Krok 1: Oczyszczanie – Kluczowe złuszczające kryształki natychmiast dodają skorze energii i przywracają jej zdrowy blask.
  • Krok 2: Uzupełnienie – po wykonaniu 1 kroku, Odżywia skórę, aby była miękka i gładka w dotyku.
  • Beztłuszczowy, bezzapachowy.
  • Testowany klinicznie nie powoduje podrażnień i nie wywołuje alergii.
  • Nie zatyka porów skóry.​

http://www.marykay.pl/

  

mary_kay3jpg

Tytuł Kobieca Marka Roku - Klasa i Styl jest wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu dostosowania produktów i usług do najwyższych standardów. Ma też na celu wyłonienie i uhonorowanie podmiotów, które w codziennych działaniach dążą do osiągania najwyższej jakości i wysokiego poziomu bezpieczeństwa swoich produktów i usług oraz wprowadzają nowoczesne rozwiązania dla najbardziej wymagających kobiet . Poprzez przyznawane wyróżnienie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom kobiet poszukujących najlepszych, wyselekcjonowanych produktów, jak również zachęcamy inne firmy do stałego podnoszenia standardów w swojej codziennej działalności.
Zdobywcy tytułu Kobieca Marka Roku to firmy godne zaufania, posiadające produkty najwyższej jakości, wprowadzające nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania, stawiające na pierwszym miejscu na jakość i niezawodność, bezpieczeństwo, precyzję wykonania, najlepsze, wyselekcjonowane materiały i doskonałą obsługę Klienta. Laureaci tego prestiżowego wyróżnienia wzmacniają swoją pozycję na rynku, stając się bardziej wiarygodnymi i utożsamianymi z najwyższą jakością oferowanych przez siebie produktów i usług.