Marki Stella i Lula nagrodzone tytułem Kobieca Marka Roku!

STELLA-logo2013jpg

LULA

Lula to linia artykułów higienicznych wprowadzona na rynek w 2014 roku. Są to nowoczesne produkty spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta jakim jesteś Ty i Twoja rodzina. Są to produkty najwyższej jakości, w korzystnej cenie, tak by każdy mógł wprowadzić do swojego codziennego życia odrobinę przyjemności.

Lula jest by pomóc Ci w codziennych czynnościach i ułatwić codzienne zadania, jakie stoją przed Tobą i Twoimi najbliższymi. Lula przyda się zarówno w domu dla Ciebie i całej rodziny, jak i w podróży, szkole, wycieczce za miasto, czy na spacerze. Lula to też czas dla Ciebie relaks, odpoczynek, odprężenie.

Logo_Lula_Transparentpng

STELLA

Stella to marka produktów użytku domowego kategorii premium, znajdziesz tutaj m.in. produkty do gotowania i pieczenia, jak np. papier do pieczenia w eleganckim boxie z okienkiem, czy folię aluminiową z tłoczeniem, dzięki któremu folia jest jeszcze bardziej odporna na rozerwanie. Stella to również produkty do sprzątania np. ściereczki z mikrofibry do różnych powierzchni, czy worki na śmieci o różnej pojemności i zapachu, np. lawendowe. Podczas produkcji produktów marki Stella wykorzystywana jest technologia przetwarzania odpadów foliowych w granulat służący ponownie do produkcji wyrobów foliowych, dzięki czemu nasza produkcja jest proekologiczna i w znacznym stopniu ogranicza zanieczyszczanie środowiska naturalnego.

Tytułem Kobieca Marka Roku zostały nagrodzone produkty marek Stella i Lula!


kobieca-marka-logo-2018-przezroczystepng


Więcej informacji na: stella.com.pl