Marka Oriflame nagrodzona Kobiecą Marką Roku!

ORIFLAMEpng

Firma Oriflame została założona w Szwecji przez dwóch braci i ich przyjaciela w 1967roku.
W ciągu 45 lat stała się międzynarodową firmą kosmetyczną prowadzącą sprzedaż bezpośrednią w ponad 60 krajach. Ponad 3,6 mln Konsultantów na całym świecie zajmuje się sprzedażą naszych wysokiej jakości kosmetyków.

Firma od 45 lat angażuje się w inspirowanie ludzi i dawanie im szansy realizacji marzeń, dzięki unikalnemu konceptowi marketingowemu. Marzenia klientów i konsultantów inspirują firmę do tworzenia nowych produktów i programów pozwalających stworzyć swój własny biznes. Celem firmy jest również zmiana życia na lepsze. Dzięki unikalnym szwedzkim produktom upiększającym, miliony osób na całym świecie poczuło się lepiej i odważniej, co pomogło im osiągnąć ich cele.

 

Zestaw Ecollagen Wrinkle Power

Pełna pielęgnacja skóry, zapewniająca cerze piękną gładkość, promienność i zdrowy wygląd. Błyskawicznie wypełnia i wygładza zmarszczki, koryguje je z czasem i pomaga spowolnić starzenie się skóry. Produkty oparte na opatentowanej technologii Tri-Peptide, kwasie hialuronowym o niskiej masie cząsteczkowej i ekstrakcie z roślinnych komórek macierzystych.

1.     Redukcja zmarszczek

Stosowanie zestawu Ecollagen Wrinkle Power zapewnia natychmiastową redukcję zmarszczek aż do 49%, co zostało udowodnione klinicznie. Krem z filtrem NovAge sprawi, że na Twojej skórze pojawi się nawet połowę mniej zmarszczek. Wystarczy stosować krem na dzień systematycznie!

 

2.     Ochrona przeciwsłoneczna

Na kremie na dzień widnieje napis SPF 30. SPF to skrót od ang. Sun Protector Factor, który oznacza wskaźnik ochrony przeciwsłonecznej. To filtr, który chroni Twoją skórę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Liczba 30 oznacza, że Twoja skóra ma zapewnioną 30 razy większą ochronę niż w przypadku braku filtra.

 

3.     Natychmiastowe nawilżenie

Krem na dzień i serum Ecollagen Wrinkle Power zawierają kwas hialuronowy o niskiej masie cząsteczkowej, który zapewnia natychmiastowe nawilżenie i efekt wypełnienia, co wygładza płytkie zmarszczki i linie mimiczne. Podobnie działa krem pod oczy – nawilża skórę, która staje się mniej podatna na zmarszczki.

 

4.     Rady dotyczące pielęgnacji

Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci codzienną pielęgnację, na każdym produkcie widnieje liczba kwadratów odpowiadająca danemu numerowi w 4 krokach pielęgnacji.

 

5.     Efekt rozmycia

Krem pod oczy zawiera technologię Optical Pearl, która wywołuje natychmiastowy efekt polepszenia wyglądu okolic oczu, tzw. efekt rozmycia. Pompka zapewnia wygodną aplikację kremu.

 

6.     Likwidacja cieni pod oczami

Kofeina w kremie pod oczy niweluje cienie pod oczami i opuchnięcia oraz przyspiesza metabolizm komórek. NovAge Ecollagen Wrinkle Power to innowacyjny krem z filtrem pod oczy, który zawiera doskonałe składniki napinające.

 

7.     Zwiększenie bariery ochronnej skóry

Krem pod oczy zawiera witaminę E, niacynamid i masło shea. Witamina E to znany antyoksydant, który chronię skórę przed działaniem wolnych rodników. Niacynamid i witamina B3 wzmacniają barierę ochronną skóry, zwiększając energię komórkową. Masło shea słynie ze swoich właściwości regenerujących, sprawia, że skóra staje się miękka i elastyczna. Idealna mieszanka składników, by obudzić się z piękną cerą!

https://pl.oriflame.com/
https://www.facebook.com/Oriflamepl
https://www.youtube.com/user/oriflamepoland
https://www.instagram.com/oriflamepoland/