Marka Nails Company wśród najlepszych

Firma Nails Company to grono nie tylko specjalistów ale przede wszystkim wielkich miłośników paznokci, urody, pielęgnacji ciała i rzęs. Nails Company od 17 lat dokłada wszelkich starań, by nie tylko usatysfakcjonować najbardziej wymagających klientów ale również wyznaczać trendy w branży beauty.  NC Nails Company to także marka o międzynarodowym zasięgu. Pozycja jaką osiągnęli zawdzięczają dążeniu do spełnienia marzeń i potrzeb stylistek paznokci. Dzięki ich wytrwałości i dbałości o klienta każdy z nich może stać się również artystą w swojej dziedzinie.

Wasze zadowolenie to dla nich największy wyznacznik sukcesu. Cieszą się, że darzycie ich zaufaniem. Baza Repair w zeszłym roku otrzymała tytuł Produktu roku 2017. Wiedzą, że jest to must have każdej stylizacji, gdyż w tym roku ta sama baza otrzymała kolejną nagrodę – Kobiecej Marki Roku 2018. Specjalnie dla Was wprowadzili bazę repair w 2 nowych kolorach – Milky Pink i Cover. Są idealne nie tylko do przedłużania paznokci aż o 5 mm ale również nadają się do french’a czy stylizacji baby boomer. Nowo powstała marka Beauty Lashes jest „miejscem” gdzie każda stylistka rzęs znajdzie coś dla siebie.


repair basepng

Zależy im na tym aby po przez warsztaty i szkolenia rozbudzać wyobraźnię i pobudzać do tworzenia nietuzinkowych zdobień paznokci.

Ich wizją jest to aby zostać marką, która potrafi dostosować do zmieniającego się rynku i trendów.

Poza artystycznym aspektem ich warsztatów/szkoleń, wkładają dużo pracy w dbałość o jakość produktów tj. żeli do modelowania paznokci, lakierów hybrydowych, preparatów, akryli, pigmentów, ozdób/pyłków itd.. Poza tym posiadają również bogatą ofertę produktów niezbędnych do wyposażenia salonu: pędzelków, pilników, lamp, frezarek itd.

Dzięki NC Hand&Body Line, Parafine Line pobudzane są zmysły węchu i dotyku poprzez niezwykłe i jedyne w swoim rodzaju zapachy kremów, balsamów i parafin. Są pewni, że nawet najbardziej wymagająca kobieta znajdzie nutę zapachową idealnie dopasowaną do swojego charakteru. Nie zapominając o płci przeciwnej, stworzyli linie balsamów tylko i wyłącznie dla panów.

Marka Nails Company to produkty najlepszej jakości w tak samo dobrych cenach!

 https://nailscompany.eu/pl/

na_stronejpg