Marka Mona wyróżniona tytułem Kobieca Marka Roku 2017!

logo_monajpg

MONA to marka ekskluzywnych rajstop, produkowanych z najwyższej jakości surowców takich jak: lycra, elastil, stretch i microfibra. Wszystkie materiały są bezpośrednio importowane z Włoch. W ofercie firmy znajdują się również pończochy, legginsy, zakolanówki i wiele innych artykułów w szerokiej gamie kolorystycznej na każdy sezon. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu i kontroli przebiegu procesu technologicznego, produkty marki Mona cechuje najwyższa jakość i precyzja wykonania, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientek, a dzięki dużej różnorodności oferty każda  znajdzie tu coś dla siebie.

Tytuł Kobieca Marka Roku 2017 - Klasa i Styl przyznano marce Mona!
mona_kmrpng

Kolekcje damskie budowane są w taki sposób, aby zaspokoić każde, nawet najbardziej wymagające gusta. Dobór asortymentu zapewnia szeroką gamę produktów od skarpetek, podkolanówek, poprzez pończochy, aż po rajstopy codzienne oraz specjalistyczne, które nie tylko zapewniają wygodę, ale również modelują sylwetkę i poprawiają mikrokrążenie.

W ciągu roku na rynku pojawiają się dwie kolekcje - wiosna/lato oraz oraz jesień - zima, poza nimi w ciągłej sprzedaży znajdują się klasyki noszone niezależnie od pory roku oraz nowości. Ponadto w ciągu roku pojawiają się kolekcje specjalne np. bikini edition, kolekcje ślubne, które szyte są zgodnie z najnowszymi trendami w modzie.

Większość z nich produkowana jest we włoskich fabrykach, z oryginalnych włoskich produktów. Dzięki temu marka Mona to gwarancja najwyższej jakości oraz komfortu noszenia.

http://www.monacollection.pl/