Marka KARKO nagrodzona Kobiecą Marką Roku!

karkologotyppng

Firma rozpoczęła swoją działalność w 2008 roku. Przez pierwsze lata konsekwentnie budowała swoją pozycję na lokalnym rynku stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. W 2011 roku została uruchomiona sprzedaż internetowa odzieży używanej, co pozwoliło na zdobycie nowych doświadczeń i rozszerzenie obszaru działania. W kolejnym okresie działalności głównie dzięki platformie Allegro Karko.pl stał się jednym z większych sklepów w naszej branży.

Dzięki swojemu doświadczeniu, zyskanemu przez lata działalności od 2016 roku, systematycznie wprowadza do swojej oferty wysokiej jakości odzież nową w większości od europejskich producentów. Towar jest starannie dobierany w szczególności pod stałych jak i nowych klientów, z których duża część to Panie w rozmiarze size plus :)

Wychodząc na przeciw wymaganiom dzisiejszego rynku powstało karko.pl jako miejsce gdzie w prosty i bardzo przejrzysty sposób możecie Państwo nie tylko zakupić towary, ale również być na bieżąco informowani o wszystkich nowościach, promocjach oraz oferowanych rabatach. W ofercie sklepu znajdują się sukienki, tuniki, bluzki, kombinezony, spódnice i spodnie od wiodących polskich producentów odzieży plus size, modne i atrakcyjne modele, które poprzez mistrzowskie cięcia specjalistów doskonale tuszują niedoskonałości i pięknie podkreślają kobiece atuty. Wszystkie ubrania cechuje nowoczesne i modne wzornictwo i nienaganne wykonanie. Długoletnie doświadczenie pozwoliło firmie zdobyć doskonałe wyczucie rynku, nie pozbawiając jednocześnie świeżości spojrzenia. Dzięki profesjonalnej platformie na której oparty jest sklep proces zakupu nie tylko prosty i przejrzysty, lecz również posiada pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

Zadowolenie Klientów jest dla Karko.pl sprawą najważniejszą, dlatego też dokłada wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Problemy z dobraniem rozmiaru czy fasonu są rozwiązywane łatwo i szybko dzięki czemu klientki chętnie do powracają, oraz polecają koleżankom sklep. Dzięki zaangażowaniu fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w sklepie internetowym Karko.pl stają się czystą przyjemnością. Obsługa to pasja i emocje. Każdy kontakt to więcej niż transakcja.

Sklep ma fanpage na facebook’u z ponad 188 tysiącami  polubień, gdzie codziennie publikowane są ciekawe posty z nowościami i promocjami jak również zdjęcia zadowolonych klientów. Prowadzony jest również Instagram, gdzie sklep obserwuje 8 tysięcy osób. Pojawiają się tam zdjęcia jak również i filmy z produktami. Dodatkowo utworzony został kanał na youtubie gdzie publikowane są filmy ukazujące produkty z bliska. Produkty testowane są przez znane blogerki, które prowadzą kanały lifestyleowe.

Zapraszamy do odwiedzenia sklepu!