Marka IUNO Cosmetics otrzymała tytuł Kobiecej Marki Roku 2018

IUNO Cosmetics to nowa marka rodzinna, założona i prowadzona przez mamę i córkę. Trend na przyjazne dla środowiska produkty zmotywował je do zrobienie czegoś więcej. Zauważyły rosnący popyt na wegańskie produkty do makijażu i stwierdziły, że to co aktualnie oferuje rynek, nie spełnia ich oczekiwań. Potrzebowały połączenia naturalnych składników w produktach do makijażu, ale jednocześnie kosmetyki te miały cechować się dużą trwałością, mocną pigmentacją i dużą wydajnością. Tak też powstało IUNO, czyli przystępne cenowo, wegańskie i przyjazne dla środowiska kosmetyki produkowane w 100% w Polsce.  

Czym są wegańskie kosmetyki? To takie, które nie zawierają żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego. Kosmetyki wegańskie są po prostu oparte na recepturze roślinnej. Produkty te skierowane są do osób, które swoimi wyborami nie chcą szkodzić żadnej żywej istocie.

 1jpg

Marka IUNO Cosmetics to wyjątkowa oferta produktów, która stworzona jest przez kobiety i dla kobiet. Swoimi produktami wspierają naturalność w makijażu, oferują najwyższą jakoś i przystępny pułap cenowy.  

Ich wegańskie kosmetyki są produkowane w Polsce, nie zawierają silikonów i nie są testowane na zwierzętach. Firma prowadzona jest przez mamę i córkę, które swoje wieloletnie doświadczenie zbierały prowadząc szkoły wizażu „Beauty-Art”. Obecna oferta IUNO to wegańskie produkty do makijażu codziennego (cienie, pudry, rozświetlacze i bronzer), które zawierają składniki o właściwościach pielęgnacyjnych i odżywczych. Wszystko jest oczywiście pochodzenia naturalnego. Są to produkty, które pomogą zamaskować niedoskonałości urody. Jednocześnie odżywiając skórę, pomagają w jej odbudowie. Co ważne, są to idealne kosmetyki dla kobiet w ciąży! 


2jpg

Korzystaj z IUNO Cosmetics podczas codziennego makijażu, a zadbasz również o kondycję skóry, dzięki czemu stanie się ona zdrowa, nieskazitelna i nabierze pięknego kolorytu. IUNO to niesamowicie trwałe i wydajne kosmetyki, które na długo podkreślają Twoje naturalne piękno. 

Misją firmy jest zaproszenie do przyjaznego dla środowiska stylu życia. Jest to marka skierowana do świadomych kobiet, które cenią sobie naturalne składniki w kosmetykach. Nie posiadają one w składzie silikonów, a produkty nie są testowane na zwierzętach.

www.iunocosmetics.com

na_stronejpg