Marka Donna nagrodzona tytułem Kobiecej Marki Roku!

logo_donnapng

Donna to firma zajmująca się tworzeniem pięknej, zmysłowej bielizny nocnej z myślą o kobiecych marzeniach, pragnieniach i potrzebach . Oferta firmy skierowana jest do kobiet modnych i świadomych swego piękna, zarówno tych śmiało korzystających z nowych trendów mody, jak i tych ceniących klasyczną elegancję.
taylorburgundyjpg

Bielizna nocna Donna wykonywana jest z materiałów najwyższej jakości z dbałością o każdy szczegół jak i detal kolorystyczny. Donna to nowa wizja świata bielizny w którym realizowane są pragnienia kobiet dążących do łączenia wyjątkowo pięknych rzeczy z komfortem ich noszenia. Marka Donna uzyskała tytuł Kobiecej Marki Roku 2017!


lailablackjpg

Firma Donna oferuje swoim klientkom szeroką gamę bielizny nocnej - koszulki nocne , piżamy, szlafroki. Mnogość barw i fasonów oraz wysoka jakość wykonania zaspokoi nawet najbardziej wymagające gusta.

lindajpg

W kolekcji marki Donna znajdziesz to czego szukasz. Wygodną, casualową piżamę, która zapewni Ci komfortowy sen, jak również zmysłową bieliznę nocną, która podkreśli Twoje atuty i doda Ci pewności siebie.

donna_kmrpng

Ekskluzywną bieliznę nocną Donna możesz mieć już dziś. Odwiedź stronę https://donna.pl/.