Marka BIOLONICA zdobywcą tytułu Kobieca Marka Roku 2018!

BIOLONICA LOGOjpg

BIOLONICA to polska firma kosmetyczna zajmująca się produkcją kosmetyków, opartą na komórkach macierzystych jabłoni. Misją firmy jest dbałość o urodę i zdrowie Klientów, poprzez zastosowanie naturalnych surowców, których ekologiczność została potwierdzona licznymi certyfikatami. Receptury posiadają ponad 90 procent surowców pochodzenia naturalnego.

Pierwszą odsłoną kosmetyków BIOLONICA jest linia Apple Stem Cells, która niedawno pojawiła się na polskim rynku, a już zdobyła nagrody, np.: w konkursie Inspiracje Roku 2017 Beauty Inspiration w kategorii produkty unikatowe i nowatorskie, Konsumencki Lider Jakości- Debiut Roku 2017 oraz prestiżowy tytuł Kobieca Marka Roku 2018.

Domeną firmy jest tworzenie innowacyjnych kosmetyków i wzbogacenie rynku kosmetycznego o nowe rozwiązania, oparte na komórkach macierzystych jabłoni, których wykorzystanie, to niewątpliwie przełomowe odkrycie ostatnich lat w kosmetologii.


W_ZBIORCZA_KMRjpg

Seria składa się z 5 produktów do codziennej pielęgnacji skóry twarzy i dłoni, dla kobiet oraz mężczyzn. Innowacyjna formuła kremu pielęgnacyjnego na dzień 30+ oparta na kwasie hialuronowym i komórkach macierzystych jabłoni spełnia wszystkie ważne kryteria pielęgnacji skóry kobiet po 30 roku życia. Pozwala na zachowanie zdrowej, jędrnej, nawilżonej i odżywionej skóry. Kosmetyk idealnie nadaje się do stosowania samodzielnego oraz „pod makijaż”. Krem regeneracyjny na noc 30+ zapewnia nocną odbudowę i regenerację skóry. Dzięki ekstraktowi z kolagenu i elastyny skóra jest zregenerowana, świeża i gładka. Podczas snu owal twarzy poprawia się, a jędrność skóry wzrasta. Perfekcyjna formuła regenerującego kremu pod oczy z komórkami macierzystymi jabłoni zapewnia głębokie nawilżenie, regenerację uszkodzonych struktur skóry, poprawę uelastycznienia i wygładzenia naskórka. Masło Shea zawarte w kremie działa przeciwstarzeniowo, głęboko nawilża i natłuszcza. Czwarty produkt z serii, to profesjonalny krem regenerująco- odżywczy, przeznaczony do intensywnej pielęgnacji dłoni i paznokci. Chroni przed działaniem czynników zewnętrznych, zmniejsza ryzyko podrażnień, zapobiega suchości i szorstkości skóry. Zawartość komórek macierzystych wpływa na poprawę uelastycznienia i wygładzenie naskórka. Silnie regeneruje i odbudowuje uszkodzone struktury naskórka. Nie pozostawia uczucia tłustości!

Zestaw kosmetyków marki BIOLONICA został nagrodzony tytułem Kobieca Marka Roku 2018!

kmr_baner_logo_strona_2018png

Produkty BIOLONICA Apple Stem Cells przeznaczone są do każdego rodzaju skóry, również wrażliwej. Wszystkie kosmetyki można kupić w sklepie na stronie www.biolonica.com


W_JABKO_krem_na_dzienjpg
W_JABKO_krem_na_nocjpg
W_JABKO_krem_pod_oczyjpg

W_JABKO_krem_pod_oczyjpgjpg