Marie Brocart- z pasji do piękna!

Wierzymy, że każda z nas kryje w sobie czar i wewnętrzny blask. Chcielibyśmy pomóc Ci odkryć wszystkie Twoje walory, których na co dzień nie dostrzegasz. Pragniemy abyś zaczęła wierzyć w swoje możliwości i z determinacją dążyła do spełniania najskrytszych marzeń.

Z pasji do piękna tworzymy jedyne w swoim rodzaju kosmetyki, które pomogą Ci zrozumieć jak niesamowita jesteś. Jesteś piękna - jesteś wyjątkowa.

baner_logo_i_kwadratypng

NASZA JAKOŚĆ

Innowacyjne formuły stworzone przez Marie Brocart sprawiają, że nasze kosmetyki są multifunkcyjne.

Wszystkie produkty Marie Brocart posiadają nie tylko właściwości upiększające nadając skórze niesamowity blask, ale również pielęgnacyjne i odżywcze - składają się z naturalnych składników, które kobieca skóra uwielbia.

Nasze kosmetyki posiadają kompletną dokumentację, są produkowane w Polsce na zasadach zgodnych z GHP/GMP oraz są zarejestrowane w bazie produktów CPNP.

WIĘCEJ NIŻ NATURALNE

W Marie Brocart wytwarzamy produkty wyłącznie z najlepszej jakości składników - nie tylko tych w 100% naturalnych, ale ze szczególnym uwzględnieniem ich naturalnego pochodzenia. Co to oznacza? Dokładnie to, że nie unikamy korzystania z nowinek biotechnologicznych - są to same naturalne surowce ale często naukowo ulepszone, w celu wydobycia z nich wszystkiego co najlepsze w zgodzie z naturą.

Współpracujemy wyłącznie ze świadomie dobranymi dostawcami - wspólnie szanujemy zwierzęta, dbamy o środowisko naturalne i zwracamy szczególną uwagę aby mika stosowana w naszych produktach nie była wydobywana przez dzieci.

W naszych kosmetykach znajdziesz również pierwszy na świecie, BIO brokat Bioglitter® PURE, który jest w 100% kompostowalny i rozpuszczalny w wodzie.

POKOCHAJ SIEBIE - NAPISZ Z NAMI SWOJĄ NOWĄ HISTORIĘ

Więcej informacji na stronie: www.mariebrocart.pl