Makijaż permanentny- nienaganne piękno o każdej porze dnia i nocy!

Firma Centrum Makijażu Agnieszka Budzyńska zajmuje się bardzo wąską dziedziną kosmetologii jaką jest MAKIJAŻ PERMANENTNY. Wysoce specjalistyczne miejsce, gdzie powstają nowe, autorskie, techniki pigmentacji medycznej oraz estetycznej idealnie dopasowane do potrzeb nowoczesnego Klienta.

Misją gabinetu jest kreowanie kobiecego piękna w sposób niezwykle naturalny, nieprzerysowany, dobrany do typu urody. Przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości wykonywanych usług, profesjonalizmu oraz znajomości rynku branżowego. Celem marki jest społeczny przekaz, iż profesjonalny i nowoczesny makijaż permanentny może być niewidoczny dla osób trzecich, a tylko jego „właścicielka” wie o jego istnieniu czując się nienagannie piękna o każdej porze dnia i nocy i w ten sposób buduje swoją pewność siebie.


Centrum Makijażu Permanentnego to jedyne miejsce w Lublinie jak i w województwie lubelskim specjalizujące się w tego rodzaju zabiegach. Tworzą je linencjonowane linergistki oraz właścicielka, laureatka mistrzostw Polski w Makijażu Permanentnym 2018 – Agnieszka Budzyńska.

Dzięki pasji i doświadczeniu powstała innowacyjna metoda pigmentacji brwi Baby Brows stworzona przez Agnieszkę Budzyńską, na potrzeby wymagających Klientów. Metoda ta polega na odtworzeniu łuku brwiowego z czasów dzieciństwa i ma za zadanie przywrócenie młodzieńczych rysów twarzy. Technika to objęta jest prawem patentowym i cieszy się ogromną popularnością wśród Klientów Centrum Makijażu.


Więcej informacji na stronie: www.permanentnylublin.com