„Magazyn Mademoiselle” - Magazyn dla kobiet i o kobietach!

Magazyn Kobiet Mademoiselle jest tworzony przez kobiety z myślą o kobietach. Zachęca do otwarcia się na nowe myślenie o sobie i świecie. Świecie, który zawsze tworzy się najpierw w nas samych.

Zaprasza on na premierę nowej kobiety, świadomej swojej siły, która nie jest postrzegana i sama nie buduje swojej tożsamości przez pryzmat ról społecznych, jakie pełnić musi, powinna czy mogłaby.

O tym, co płci kobiecej dały lub odebrały biologia i patriarchat, w czym są lepsze lub gorsze od mężczyzn oraz jak powinno wyglądać idealne życie perfekcyjnej kobiety powiedziano już tak wiele, że z czystym sumieniem można przestać to roztrząsać. Z ulgą uznajmy, że kobieta to przede wszystkim wolny człowiek, który może być tym, kim chce być.

Kiedy nadejdzie uświadomienie sobie tej tak błahej acz oczywistej refleksji, poczujemy wolność i swobodę do niczym nieskrępowanego poznawania świata i przeżywania życia w zgodzie ze sobą. W tym właśnie Magazyn Kobiet Mademoiselle chce Wam towarzyszyć, dostarczając ciekawych i różnorodnych tematów. Podpowiadają co można podać na obiad na niekoniecznie idealnie zastawionym stole i pokazują aktualne trendy w modzie, w których być może poczujecie się swobodnie i dobrze. Rozmawiają o zdrowiu, biznesie i filozofii życia, tak abyśmy mogły poznać historie i pomysły, z których same przyrządzimy to, co w życiu zasmakuje nam najbardziej.

Więcej na: magazynkobiet.pl