MADERM Esthetic czyli makijaż permanentny w najlepszym wydaniu!

MADERM Esthetic to prężnie rozwijająca się firma w branży Beauty. Prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu makijażu permanentnego dla osób początkujących i zaawansowanych na terenie całej Polski oraz za granicą. Wieloletnie doświadczenie oraz wyspecjalizowana kadra szkoleniowa to gwarancja solidnego szkolenia.

Za sukcesem Madermu stoi Pani Agnieszka Majewska- kosmetolog, szkoleniowiec i właściciel marki Maderm Esthetic oraz założycielka Maderm Academy. Osoba pełna pasji i radości życia, profesjonalistka w każdym calu. Pomysłodawczyni i realizatorka programu „Permanentnie Piękna” -bezpłatnej pomocy dla kobiet po zabiegach chemioterapii, który ma pomóc kobietom w rekonwalescencji, by po zabiegach poprawiających wygląd czuły się lepiej i piękniej.
119028741_1470050859848141_8037059075758243410_njpg

MADERM Esthetic to również hurtownia artykułów niezbędnych do wykonywania makijaży permanentnych. W ofercie znajdują się między innymi:

– najlepszej jakości urządzenia do makijażu permanentnego
– pigmenty do makijażu permanentnego niemieckiej technologii
– innowacyjne kosmetyki pielęgnacyjne
– akcesoria wielokrotnego użytku oraz jednorazowe, niezbędne do wykonywania zabiegów.

Zapraszamy do kontaktu:
MADERM Esthetic Agnieszka Majewska
ul. Żeromskiego 23A
63-400 Ostrów Wielkopolski

Dział handlowy:
e-mail: manager@maderm.eu
tel. 574-680-580

Dział szkoleń:
e-mail: szkolenia@maderm.eu
tel. 577-360-630 
m propng

Urządzenia do makijażu permanentnego M LINER i M PRO LINER

MADERM M LINER oraz M PRO LINER to urządzenia przeznaczone do wykonywania zabiegu makijażu permanentnego. Maszyny są produkowane w fabryce niemieckiej i spełniają normy CE. Wysoka jakość urządzeń zamknięta jest w obudowie z aluminium i szkła. Panel jest dotykowy, a co za tym idzie – brak wystających przycisków ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości. Dopasowana rączka jest lekka i nie męczy dłoni. Klasyczny korpus rączki ukrywa najnowocześniejszy mechanizm niwelujący drgania do minimum a także zapewnia cichą pracę urządzenia. Odkręcana końcówka nadaje się do sterylizacji w autoklawie. Wszelkie dodatkowe elementy eksploatacyjne są jednorazowe, co sprawia, że produkt wyjątkowo łatwo utrzymać w sterylnej czystości.

mjpg

 

W komplecie z urządzeniem znajduje się jedna lub dwie rączki: akupuntkurowa i kartridżowa. Zastosowanie igieł akupunkturowych to gwarancja delikatnej i subtelnej pigmentacji. Natomiast specjalnie skonstruowane kartridże sprawiają, że zabieg pigmentacji jest o wiele bardziej skuteczny i mniej drażniący dla klienta.

m projpg

 

Parametry urządzenia: od 90 do 200 lub 250 wysuwów igły na minutę, umożliwiają pigmentację wszystkich partii ciała – brwi, powiek, ust, policzków, minitatuaży, pigmentację medyczną brodawek piersiowych oraz blizn. Urządzenia nadają się także do zabiegów mezoterapii mikroigłowej przy zastosowaniu tradycyjnych kartridży dostępnych na rynku. 

www.maderm.eu 

www.agnieszkamajewska.pl