Mój Kraj, Taki Piękny-klasyka i wygoda kobiecych ubrań!

Mój Kraj, Taki Piękny- już sama nazwa intryguje. 

Bezpretensjonalne, proste i ponadczasowe – tym cechom pozostajemy wierne od początku istnienia MKTP i takie też są nasze kolejne kolekcje, nie uznające sezonowości i przelotnych trendów. Projekty zdecydowanie należą do tych, które nie tylko przetrwają próbę czasu, ale też podkręcą codzienną garderobę, a to właśnie ze względu na klasyczne linie, najwyższej jakości materiały i tak ważną dla nas wygodę.

Głównym założeniem marki jest uniwersalność, ponadczasowość, ale przede wszystkim jakość. Same jesteśmy naszymi pierwszymi klientkami, więc zawsze, zanim konkretny model trafi do sprzedaży, same testujemy go, a pod tym względem jesteśmy dość surowe. Bo w kwestii wygody i estetyki nie znamy kompromisów, a do tego mamy się w naszych ubraniach czuć nie tylko piękne, ale i gotowe do podbicia świata.

Same dobrze wiemy, że współczesne kobiety od rana są w ciągłym biegu, a do pogodzenie mają wiele ról - są najlepszymi mamami dla swoich dzieci, odnoszącymi sukcesy w pracy bizneswoman i wspaniałymi przyjaciółkami, które czasem lubią też pomyśleć o sobie i wyrwać się na drinka lub dwa ;). Chcemy by nasze kolekcje im w tym pomagały, a dodatkowo podkreślały ich naturalne piękno i kobiecość. Nie przebieramy, ubrania z metką MKTP mają pozwalać czuć się swobodnie i jak najlepiej w swojej skórze, a co najważniejsze, nosić je można od rana do wieczora. Najlepszym tego przykładem jest nasz bestseller – Peleryna do zadań specjalnych. Można ją nosić na wiele sposobów, a mnogość stylizacji tak naprawdę ogranicza tylko nasza wyobraźnia. Do pracy, na spacer czy na wieczorne wyjście ze znajomymi – będzie pasować na każdą okazję. Cieszy oko nie tylko wizualnie, ale też swoją funkcjonalnością. Wyposażona jest w obszerny kaptur, głębokie kieszenie i dłuższy tył, co sprawia, że jak już raz ją założycie, nie będziecie chciały jej zdjąć. 

Mój Kraj, Taki Piękny to projekty lokalne – od podszewki po wykończenia. Materiały czerpiemy z kolebki polskiej mody czyli Łodzi, a szyjemy pod Warszawą. Współpracujemy z oddanymi swojej pracy i pełnymi pomysłów rzemieślnikami. Każdy egzemplarz wykonujemy ręcznie z taką samą pasja i dbałością o najmniejszy szczegół.

Korzystamy w głównej mierze z naturalnej i oddychającej bawełny. Jeżeli tego wymaga krój, próbujemy znaleźć złoty środek w postaci niewielkiej domieszki wiskozy lub elastanu. Ale to bawełna pozostaje naszą królową wśród materiałów. Mówimy nie sztuczności i ubraniom, które krępują w codziennych sytuacjach.

Na koniec powiemy jedno - codzienna garderoba już dawno nie prezentowała się tak dobrze!

 www.mojkrajtakipiekny.com