LUNA™ - szczoteczka do mycia twarzy wśród najlepszych!

brand_logojpg

FOREO to szwedzka firma otwarta w 2013 roku w Sztokholmie. Początkowo było tylko dwóch pracowników, podczas gdy obecnie, po czterech latach, zespół FOREO tworzy 2000 osób.

Do chwili obecnej urządzenia do twarzy z serii LUNA™ szturmem podbiły światowy rynek pojawiając się w 5000 sklepów w ponad 40 krajach.

luna-play-plus-mint-1jpg

LUNA™ to kilka generacji i typów sonicznych, silikonowych szczoteczek do mycia twarzy. To co łączy wszystkie z nich to wykorzystanie najnowocześniejszych technologii, które ma zapewnić dogłębne oczyszczenie skóry oraz poprawić jej ogólną kondycję i wygląd. Wszystko to dzięki pulsacjom T-Sonic, które są przekazywane do skóry przez silikonową powierzchnię szczoteczek aby dokładnie usunąć zrogowaciały naskórek, nadmiar sebum i resztki makijażu. Każda ze szczoteczek LUNA™  wyróżnia się specyficznym kształem i układem silikonowych wypustek, tak, aby zapewnić najbardziej zindywidualizowaną pielęgnację każdemu typowi skóry. Szczoteczki są w pełni wodoodporne, ze względu na materiał, z którego są wykonane, również niezwykle higieniczne i proste w czyszczeniu.

Linia silikonowych, elektrycznych szczoteczek do twarzy Luna uzyskała certyfikat Kobieca Marka Roku - Klasa i Styl, edycja 2018.

kobieca-marka-logo-2018jpg


luna_2_kmrjpg

LUNA 2 to spersonalizowana szczoteczka do mycia twarzy. Zapewnia udoskonalone oczyszczanie technologią T-Sonic oraz rewitalizujący tryb anti-aging. Wszystko to, zostało zamknięte w rewolucyjnym designie dostępnym w 4 wyspecjalizowanych wersjach dostosowanych do potrzeb różnych typów skóry: tłustej, normalnej, mieszanej i wrażliwej.

luna_2go_kmrjpg

LUNA go
 to szczoteczka do oczyszczania twarzy, która jest idealnym towarzyszem w podroży dla osób prowadzących intensywny tryb życia! Dzięki małemu rozmiarowi, wytrzymałej baterii oraz przełomowej technologii T-Sonic, możesz się cieszyć gładką i zdrowo wyglądającą cerą, kiedykolwiek poczujesz potrzebę.

LUNA mini 2_lifestyle_kmrjpg

LUNA mini 2
 to dopasowana do indywidualnych potrzeb szczoteczka soniczna do twarzy. Udoskonalona technologia pulsacji T-Sonic i 8 regulowanych stopni intensywności gwarantują maksymalny komfort oczyszczania skóry. Nowa, 3-strefowa szczoteczka jest odpowiednia dla wszystkich typów skóry i występuje w 5 zachwycających wersjach kolorystycznych.

luna-play-plus-yellow-4_kmrjpg

LUNA play plus ta mała i niepozorna szczoteczka jest najlepszym rozwiązaniem dla aktywnych osób. Silikonowa główka czyszcząca, jest zaprojektowana tak aby jeszcze lepiej przewodzić pulsacje T-Sonic. Działą na wymienne baterie AAA zapewniające długie działanie. 7 wersji kolorystycznych i nowoczesny design sprostają najbardziej wymagającym gustom.

https://www.foreo.com/pl