Lotion P50 marki Biologique Recherche uzyskał tytuł Kobieca Marka Roku!

Biologique Recherche_logojpg

Lotiony z grupy P50 to podstawa pielęgnacji marki Biologique Recherche. Produkty te posiadają status produktów kultowych ze względu na swoją spektakularną siłę działania. Codzienne stosowanie kosmetyku powoduję radykalną odmianę wyglądu skóry. Jest to produkt wielozadaniowy i o wielokierunkowym działaniu. Lotiony z grupy P50 wykazują następujące działanie:

  • nawilżają skórę,
  • działają złuszczająco,
  • wyrównują ph,
  • działają antyoksydacyjnie,
  • odnawiają i przywracają równowagę skórze.

Tytułem Kobieca Marka Roku został nagrodzony Lotion P50 marki Biologique Recherche!

kobieca-marka-logo-2018jpg

Marka Biologique Recherche oferuje 4 rodzaje Lotionów P50 dedykowane różnym potrzebom skóry.

Jeśli dopiero rozpoczynasz przygodę z marką Biologique Recherche to pierwsze efekty stosowania Lotionu zauważysz po pierwszej aplikacji. Twoja skóra będzie bardziej gładka i lepiej nawilżona. Po dwóch tygodniach skóra stanie się lepiej oczyszczona i zdrowsza. Po miesiącu zobaczysz widocznie zauważalne zmiany skóry na lepsze. Lotiony Biologique Recherche to gwarancja promiennej, zdrowej i pełnej blasku skóry.

Biologique Recherche to istniejąca od ponad 40 lat francuska marka kosmetyków biologicznych i autorskich zabiegów hautecouture, którą wyróżnia innowacyjne podejście do pielęgnacji urody. Naturalne składniki pochodzenia roślinnego, morskiego i biologicznego oraz unikatowe formuły z zastosowaniem najwyższych stężeń składników aktywnych to sekret marki. Jej skuteczność doceniły kobiety na całym świecie, w tym światowe gwiazdy, takie jak Sharon Stone, Linda Evangelista czy Mary-Kate i Ashley Olsen.

biologiquerecherche.com.pl/