La Mere z tytułem Kobieca Marka Roku

LOGO poziome LaMere CMYK  kopiajpg

La Mere – marka dla mam i dzieci z pasją. Kochamy to, co piękne i ponadczasowe. Doceniamy trendy i przekładamy je na własne postrzeganie tego, co zwykło nazywać się kwintesencją kobiecości i dziewczęcym urokiem. Jako producent odzieży dla niemowląt, dzieci i mam tworzymy rzeczy unikatowe, często dostępne w krótkich seriach. Stawiamy na proste fasony i perfekcyjne odszycie. Wszystkie rzeczy są zaprojektowane według naszych własnych pomysłów i od początku do końca wyprodukowane w polskiej pracowni.

Tworzymy ubrania dla dzieci i mam tak, by ich styl ze sobą korespondował. Chcemy, aby każda kobieta – mała i duża – czuła się naprawdę wyjątkowo. W naszej ofercie znajdziecie ubranka dla niemowląt, idealne na chrzest i inne szczególne okazje. Polecamy także odzież dla dziewczynek i mam – wśród nich eleganckie i stylowe bluzki, spódnice i sukienki, efektowne płaszcze i futrzane kamizelki oraz szeroką gamę dziewczęcych dodatków. W La Mere znajdziecie m.in. opaski, wianki, spinki do włosów, chusty, a także modne bransoletki, które można kupić także jako zestaw dla mamy i córki (doskonały pomysł na prezent!).

Jesteśmy producentem odzieży niemowlęcej i dziecięcej, dlatego doskonale wiemy o tym, jak bardzo liczy się dla was jakość. Wybieramy najlepsze materiały i stawiamy na najwyższy poziom wykończenia. Dbamy o to, aby rzeczy były przyjemne w dotyku, delikatne i na długo zachowywały swój atrakcyjny wygląd. Klasyczne wzornictwo nie wychodzi z mody, a zarazem pozwala uzyskać odpowiednią stylizację na każdą ważną okazję.

49072831_2247538988613748_5021250960152854528_njpg

https://lamere.pl/