KOwear brand z tytułem Kobiecej Marki Roku!


Ja jestem ogromną fanką jeansu, który według mnie jest nieśmiertelny. Oczywiście obserwujemy zmienne zapotrzebowanie na denim wraz z kolejnymi trendami, ale nigdy nie wypada całkowicie z obiegu. Marka KOwear_brand jest dość młoda, wystartowała w lipcu 2019. Jak to z każdą nowością bywa - potrzeba czasu, żeby się przyzwyczaić, przekonać, poznać jakość, ale mogę śmiało napisać, że KOwear_brand zdobywa swoich fanów.

1X8A7618_Easy-Resizecomjpg

  Przyglądając się moim klientkom, przyznam, że kobieta ubrana w KOwear_brand jest pewna siebie, aktywna, lubi nieskrępowaną modę i ciekawe stylizacje. Żyje odważnie, unika monotonii.

1X8A7797_Easy-Resizecomjpg

W modzie trendy odchodzą i powracają, ale wciąż szukamy jakiegoś świeżego powiewu, czegoś innego, chociażby w detalach. Jeżeli chodzi o modele KOwear_brand, to znajdziesz u nas: klasyki, jak również odważniejsze propozycje. Wiele z naszych ubrań ozdabiamy grafiką: oryginalną, niepowtarzalną, wprost spod ręki polskiej ilustratorki Magdy Polakowskiej (na Instagramie @voteforpralka). W startowej kolekcji wykorzystaliśmy usta z Naszego logo (również stworzonego przez @voteforpralka) oraz śmieszne potworki. W kolejnych sezonach pojawiła się kurtka z haftowanym ananasem, a także limitowana wersja plebiscytowej kamizelki NOT SO WHITE w wydaniu z haftowaną maliną na plecach.

1X8A8108_Easy-Resizecomjpg

W swoich celach zdecydowanie stawiamy na odbiorcę. Jako marka odzieżowa pragniemy mieć rzeszę zadowolonych klientek, które chętnie ubierają rzeczy KOwear_brand. Żeby to osiągnąć, musimy proponować bardzo dopracowane projekty, dlatego bardzo ważna jest u nas jakość i dbałość o detale. Wszystkie rzeczy szyjemy w lokalnych pracowniach, haftujemy w małej rodzinnej hafciarni, a guziki, nity i metki zamawiamy u polskich producentów.

BU3A9086_Easy-Resizecomjpg

W swojej działalności pragniemy zadbać także o ekologię, a przynajmniej dołożyć małą cegiełkę. Nasze rzeczy pakujemy w bawełniane torby, zero plastiku. Dodatkowo plebiscytowa kamizelka wykonana jest w 100% z bawełny organicznej z certyfikatem GOTS. I będzie to już Nasza stała oferta – w każdym sezonie chcemy proponować Naszym klientkom także wyroby ekologiczne.

Zachęcam do poznania marki wszystkie miłośniczki denimu (i nie tylko)!!!


Więcej na: https://kokobrand.pl/