Kobieca Marka Roku dla Juicy Jar!

logo_juicyjarjpgjpg

Juicy Jar(R) zajmuje się dostarczaniem zdrowego cateringu dietetycznego, w którym występuje 5 rodzajów diet bezpszenicznych, post leczniczy warzywno-owocowy i dietoterapia STOP Hashimoto!. Nad produkcją diet czuwa cały sztab specjalistów - od technologów i dietetyków, po doświadczonych kucharzy, a nawet lekarzy. Znakiem charakterystycznym marki są designerskie słoiki, w których sprzedawane są soki i zupy o przewrotnych nazwach, takich jak: Kiss My Grass dla zielonego soku, czy Anthony Zupkins dla zupy z pieczonych białych warzyw. Marka ma również swoją linię herbat i ziół, zakwasów, domowych smarowideł i granoli. Misją marki jest promowanie zdrowego odżywiania i dietoterpii jako alternatywnego sposobu leczenia chorób cywilizacyjnych. Juicy Jar(R) słynie z bezkompromisowej jakości swoich produktów, którą oprócz rzeszy wiernych klientów doceniły także polskie Gwiazdy.

e3dd7de3e6ff85d6178dfa2258a34afba6c80232jpeg

Detoks sokowy

Juicy Jar(R) to firma, która przeniosła oryginalne cold-pressy z USA do Polski i rozpropagowała ideę detoksu sokowego. Oczyszczanie sokami polega na zastąpieniu 5 stałych posiłków 5 odżywczymi i bogatymi w antyoksydanty sokami. Odciążony od przetworzonego pokarmu organizm pożytkuje energię na usuwanie toksyn i złogów. Kilkudniowy detoks nie tylko odtruwa, lecz także dostarcza organizmowi całe mnóstwo witamin i mikroelementów, poprawia jakość skóry, wpływa korzystnie na jelito, pomaga pozbyć się opuchlizny i wysmukla sylwetkę. „Nie wstydzę się, że jestem słoikiem” – to jedno z haseł marki, które podbija serca wielbicieli Juicy Jar(R). Trzy lata temu marka jako pierwsza na rynek wprowadziła także detoksy wegańskimi zupami, tzw. zuping. Obecnie w portfolio Juicy Jar(R) znajduje się 11 zestawów detoksów dla rożnych odbiorców - bardziej i mniej zaawansowanych, a także ludzi żyjących w dużym stresie, osób po antybiotykoterapii czy kobiet, które szykują się do sezonu bikini.

d95ffe4c61ef9d1fae1f93836a2098307638cfdbjpeg

Dieta

Juicy Jar(R) jest jedyną marką na rynku, której diety pozbawione są pszenicy, czyli najbardziej modyfikowanego i uzależniającego zboża na rynku, a jednocześnie nie są dietami bezglutenowymi. Nad przygotowaniem menu pieczę trzymają doświadczeni kucharze, technolodzy, dietetycy, a nawet lekarze, ponieważ marka wprowadziła pierwszą dietoterapię - STOP Hashimoto! W ofercie Juicy Jar(R) oprócz 5 rodzajów zbilansowanych diet na restauracyjnym poziomie znajduje się także ulubiony przez Gwiazdy post leczniczy wg wskazań dr Dąbrowskiej. Zakład produkcyjny marki istnieje na ryku od 28 lat, a na zapleczu ma wprowadzony HACCP, co jest najlepszą gwarancją bezpieczeństwa produktu oraz jego dostawy.

https://juicyjar.pl

https://www.facebook.com/myjuicyjar

https://www.facebook.com/myjuicyjar