Kobieca Marka Roku dla Bi-Es Blossom Collection

logo_BIES_newjpg


Bi-es pionier na Europejskim Rynku Perfumeryjnym!

BLOSSOM COLLECTION #feeltheblossom

 

Marka Bi-es od dawna cieszy się zaufaniem osób na całym świecie. Jest jednym z największych producentów perfum w całej Europie. Marka nieustannie pracuje nad udoskonaleniem swojego portfolio, wprowadza kolejne linie zapachów, które za każdym razem zostają bardzo ciepło przyjęte przez branże kosmetyczną, ale przede wszystkim przez wiernych użytkowników, którzy są z nią już blisko 25 lat! Bi-es podąża za światowymi trendami, stara się sprostać wymaganiom najbadziej wymagających klientów. W wielu dziedzinach jest pionierem nie tylko w Polsce, ale i na zagranicznym rynku perfumeryjnym.

 

Ostatnio w portfolio marki pojawiły się kolekcje zapachów nad którymi pracę trwały wiele miesięcy. Współpraca z największymi domami perfumiarskimi pozwoliła przedstawić całkowicie innowacyjne produkty, wyznaczające nowy kierunek rozwoju firmy.

 IMG_2292jpg

Po ogromnym sukcesie Numbers Collection (kolekcji nagrodzonej Laurem Męskiej Marki Roku 2018) firma przedstawia Kolekcję Blossom. Niezwykle kobiece wody perfumowane w których zapachy oparte są na nieoczywistych połączeniach kwiatowych. Inspiracją do jej stworzenia był już mocno zakorzeniony - nie tylko w perfumerii ale i w modzie motyw florystyczny.

 

Blossom Collection to nie tylko zapach, to także uczta dla oka! Flakony oraz kartoniki zaprojektowane zostały tak, aby każda kobieta sięgała po nie z ogromną przyjemnością.

 IMG_2289jpg

W kolekcji znaleźć można cztery zapachy; orzeźwiający - Blossom Garden, otulający - Blossom Meadow, elegancki - Blossom Roses oraz intrygujący - Blossom Orchid.

 

Współpraca ze ekspertami z całego świata, ciągły rozwój, oraz przede wszystkim wieloletnie doświadczenie pozwoliły marce Bi-es wejść na nowy poziom w branży perfumeryjnej i kosmetycznej. Jej twórcy stworzyli nową definicję luksusu, rozumianego jako najwyższą jakość w przystępnej cenie. Kolejny raz pokazali, że liczy się pomysł, pracowitość, a polski produkt może z powodzeniem dorównać europejskim i światowym markom.

 

Zapraszamy na www.sklep.bi-es.eu, gdzie znaleźć można pełne portfolio marki Bi-es, która od lat nieprzerwanie uwodzi zapachem.