Kobieca Marka Roku 2019 - przyjmujemy zgłoszenia!

Wystartowała III edycja ogólnopolskiego projektu Kobieca Marka Roku w którym wyróżniane, promowane i rekomendowane są najlepsze produkty, usługi i rozwiązania stworzone specjalnie z myślą o kobietach.

Do udziału w plebiscycie zapraszamy firmy, których produkty są nieodzownym elementem kobiecego świata – wysokiej jakości, bezkonkurencyjne i jedyne w swoim rodzaju. Najlepsi otrzymują tytuł Kobieca Marka Roku oraz pakiet świadczeń promocyjnych dla nagrodzonej marki.

Poprzednie edycje plebiscytu spotkały się z ogromnym zainteresowaniem ze strony biznesu, show biznesu i mediów. Spośród bardzo dużej liczby wszystkich zgłoszeń w gronie wyróżnionych firm znaleźli się liderzy rynku w swoich branżach, przedstawiciele międzynarodowych koncernów jak również polskich firm, wyróżnionych i nagrodzonych za trud i wysiłek wkładany w nieustanny rozwój, podnoszenie standardów oraz kreowanie najlepszych rozwiązań na rynku.

Laureaci projektu Kobieca Marka Roku zostali zaprezentowani na finałowej Gali z udziałem przedstawicieli biznesu, show biznesu i mediów, która odbyła się pod koniec 2018 roku w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Lista zwycięzców plebiscytu trafiła do mediów, nagrodzone firmy są również przedstawione w katalogu najlepszych marek dostępnym na stronie projektu: www.kobiecamarkaroku.pl/laureaci/

Firmy zainteresowane zgłoszeniem, które chciałyby zaprezentować swoją ofertę oraz ubiegać się o wyróżnienie i tytuł Kobieca Marka Roku 2019, zapraszamy do kontaktu. (kobiecamarka@kobiecamarkaroku.pl )

Liczba miejsc w każdej kategorii jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

kobieca_marka_rokupng