Kobieca Marka Roku 2018! Przyjmujemy zgłoszenia!

Wystartowała kolejna edycja ogólnopolskiego plebiscytu Kobieca Marka Roku–Klasa i Styl,w którym nagradzane, selekcjonowane i rekomendowane są najlepsze, wysokiej jakości produkty, usługi i rozwiązania stworzone specjalnie z myślą o nowoczesnych, pewnych siebie kobietach.Poprzednia edycja plebiscytu spotkała się z ogromnym zainteresowaniem ze strony biznesu, show biznesu i mediów. Spośród licznych firm zgłoszonych do programu, wyróżnieni zostali liderzy rynku w swoich branżach, przedstawiciele polskich oraz międzynarodowych firm, wyselekcjonowanych i nagrodzonych za trud i wysiłek wkładany w nieustanny rozwój, podnoszenie standardów oraz kreowanie najlepszych rozwiązań na rynku.

W gronie Laureatów I edycji plebiscytu Kobieca Marka Roku–Klasa i Styl znaleźli się m. in.: Sephora, Mary Kay, Oriflame, Avon, Kliniki Dr Beata Dethloff, Floslek, Uroda Polska, Graal.

Elementem projektu Kobieca Marka Roku jest Woman Star - nagroda specjalna dla firm zasługujących na szczególne wyróżnienie i uhonorowanie za wybitną jakość oferowanych produktów i usług oraz szczególny wkład w kreowanie i wdrażanie najwyższych standardów rynkowych. Przyznamy także tytuły Debiut Roku i Odkrycie Roku 2018!

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń: kobiecamarkaroku.pl/zgłoś-firmę

Liczba miejsc w każdej kategorii jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

baner_ambasadorki_kmr_2018jpg