Klinika FORMMED ES została laureatem Kobiecej Marki Roku 2018!

logojpg

Klinika Formmed ES prowadzona przez prof. dr hab. n. med. Zofię Dudkiewicz jest wysokospecjalistycznym Szpitalem Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej w którym 26 letnie doświadczenie w leczeniu Pacjentów łączone jest z najnowszymi metodami i technologiami leczenia.

Jest to dynamiczna, nowoczesna i bezpieczna placówka, ciągle poszerzająca zakres świadczonych usług. Skupia najwyższej klasy Specjalistów i Personel medyczny.

Każdy Pacjent traktowany jest tu indywidualnie. Otrzymuje opiekę koordynatora, który nadzoruje proces leczenia, zaczynając od wyboru lekarza z odpowiednią specjalizacją, poprzez proces przygotowania do zabiegu, sam zabieg, jak i okres rekonwalescencji.

Klinika Formmed ES to również nowoczesny sprzęt, świetnie wyposażona sala operacyjna oraz sala wybudzeń ze specjalistycznym stanowiskiem intensywnej terapii. Po zabiegach operacyjnych Pacjenci przebywają w komfortowych salach, wyposażonych w urządzenia monitorujące funkcje życiowe.

2jpg

W Klinice Formmed ES wykonuje się szeroki zakres zabiegów z dziedziny chirurgii plastycznej. Chirurdzy plastycy specjalizują się w plastyce piersi (powiększenie, redukcja, podniesienie), plastyce brzucha oraz korektach nosa i liftingach twarzy. Zajmują się także korektami porozszczepowymi, chirurgicznym usuwaniem blizn i znamion. Dzięki poszerzającemu się gronu specjalistów, oferowane są również zabiegi z zakresu chirurgii ręki.

Lekarze medycyny estetycznej, dermatolodzy, pracują na nowoczesnych laserach takich jak:Laser frakcyjny CO2 SmartXide2 DOT/RF, Laser PALOMAR STAR LUX 500 oraz MonalisaTouch MT.

3jpg

W medycynie estetycznej Klinika jest na bieżąco z trendami i co jakiś czas wprowadza nowe zabiegi. Bogata oferta obejmuje między innymi: zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, nici liftingujących, wypełniaczy, bursztynianu sodu czy toksyny botulinowej. Preparaty używane do zabiegów, to najwyższej jakości preparaty pielęgnacyjne, gwarantujące skuteczność i bezpieczeństwo.

Zabiegi laserowe z zakresu ginekologii estetycznej-MonaLisaTouch, dzięki bardzo dużej skuteczności, a jednocześnie małej inwazyjności, cieszą się w Klinice ogromnym zainteresowaniem.

4jpg

W dziedzinie dermatologii lekarze wykonują pełen zakres zabiegów tj. dermatoskopia, biopsja, krioterapia lub elektrokoagulacja zmian skórnych, oraz zabiegi laserowe.

W Klinice Formmed Es, oferowany jest Państwu pełen zakres leczenia stomatologiczno- protetycznego - zaczynając od podstaw czyli higieny stomatologicznej, poprzez stomatologię zachowawczą, Icon- leczenie próchnicy bez borowania, ortodoncję oraz protetykę i implantologię.

5jpg


Klinika zapewnia pełną dyskrecję - w Formmed Es przywiązuje się ogromną wagę do ochrony danych osobowych i zarządzania bezpieczeństwem informacji medycznych.

Spełnienie najwyższych standardów jakości potwierdzone zostało przyznaniem Formmed Es Certyfikatu Jakości ISO. Klinika bierze również udział w inicjatywie WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) – ”Bezpieczna chirurgia ratuje życie”.

6jpg

Dowiedz się więcej na: www.formmedes.pl

Odwiedź również:

www.facebook.com/Formmed-Es-Chirurgia-plastyczna-i-medycyna-estetyczna

www.instagram.com/formmed_es/