Klinika Estell wyróżniona tytułem Kobieca Marka Roku 2018!

Logo_ESTELLjpg

Estell to wyjątkowa klinika medycyny estetycznej, która holistycznie podchodzi do tematu urody. Jest to jedn z niewielu klinik w Polsce, która w swojej ofercie posiada zarówno zabiegi zupełnie nieinwazyjne z zakresu Kosmeologii hi- tech jak i medycynę estetyczną, chirurgię plastyczną, dermatologię, ginekologię estetyczną oraz stomatologię estetyczną.

04jpg

Absolutną nowością jest autorska seria kosmetyków Estell, nad która pracowali eksperci i która zapewnia kompleksową, bezpieczną oraz przede wszystkim skuteczna pielęgnację domową, która jest doskonałym uzupełnieniem zabiegów wykonywanych w klinice.

08jpg

Misją firmy jest dbanie o wewnętrzne i zewnętrzne piękno naszych pacjentów, na pierwszym miejscu stawiając zawsze ich komfort i bezpieczeństwo. Ważne jest również pomaganie każdemu z klientów zrealizować marzenia oraz dążyć do pożądanych zmian, a także utrzymać życiową równowagę i zachować swój indywidualizm. 

13jpg

Specjaliści z firmy Estell  z pasją i autentyczną troszczą się o dobro każdego  pacjenta, opierając się na empatii oraz zaufaniu wynikającym z gwarancji bezpieczeństwa wszystkich zabiegów prowadzonych w ich klinikach. Jako część ogólnopolskiej sieci przychodni ENEL-MED, posiada własne zaplecze medyczne: szpitale i najlepsza kadra medyczna w kraju.

Dowiedz się więcej na: estell.pl/

Odwiedź również Facebook'a i Instagrama Estell.


estell_logo_certjpg